İşte kapatılan NTV Tarih'in yayımlanmayan editör yazısı

İşte kapatılan NTV Tarih'in yayımlanmayan editör yazısı
İşte kapatılan NTV Tarih'in yayımlanmayan editör yazısı
Gezi Parkı özel sayısı nedeniyle kapatılan NTV Tarih dergisinin yayımlanamayan Temmuz sayısının Editör yazısı da ortaya çıktı.

Gürsel Göncü'nün kaleme aldığı  "Tarihe tanıklık etmek, gençlerden öğrenmek" başlıklı yazı, "Barış, huzur, kardeşlik içinde, farklılıkların zenginliğiyle yaşayalım" sözleriyle bitiyor.

 

NTV Tarih dergisi 'Gezi' sayısı nedeniyle kapatıldı

İşte o yazı:


  ETİKETLER:

  ntv tarih

  ,

  Tarih

  ,

  NTV

  http://www.radikal.com.tr/114007911400799

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BAĞIMSIZ MEDYA - V.

  Kimse medyanın bağımsız olmasını beklemesin bence. Kim bağımsız olmayı başarabilmiş diye sorgulamanızı rica ediyorum. Herkes kendi işine geldiği gibi bir taraf tutar. Doğuş Grubu da nemalandığı tarafı seçmiştir. Rakibi bulunan kendini bağımsız cesur ilan eden ulusalcı medyad a kendi nemalandığı tarafı seçip ona göre haber yapmaktadır. Birine kızıp diğerini yüceltme seçeneği görmüyorum.

  @Derin Okyanus - ozgur7

  Asil aci olan senin o yorumundan sonra, senin sozlerini beyenmeyen 2 kisinin internet kullanicisi olup, gazete okuyor olmalari. Yani resmen acik secik, "ben bilginin kisitlanmasindan yanayim, bana ne okumam gerektigini baskasi soylesin" diyebiliyorlar. Saka gibi desem, az soylemis olacagimm. Tam bir mazositlik ornegi.

  Tarih Dergisi - ibretnüma

  Tarih dergisi aylık politik dergi gibi çıkarsa kapanması haktır. 68 olaylarını falan işleseydiniz bari de sırıtmayaydı.

  ... - terzininoğlu

  Seni onuncu köyde bekliyor olacağız, NTV Tarih...

  Penguenler - Zeki Vatandaş

  Penguenlerin tarihi ile ilgili bir dergi yayınlasalardı böyle olmazdı. Kendi suçları. Sen git, Doğuş Medya'ya ait bir dergide eylemlemcileri öv! Üstelik büyük bir Akkoyun kitlesi varken ülkede... Kendi suçları...

  TÜRKİYE'DE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ - UYİ35

  Avrupa Birliği'nin ifade özgürlüğü ile ilgili raporuna tepki gösterenler bu haber karşısında ne diyecekler merak ediyorum. Yayın hayatına başladığından beri takip ettiğim NTV Tarih dergisinin böyle bir sebepten kapatılmasına inanmak istemiyorum. Okurlarına bu şekilde ihanet eden Doğuş Yayın Grubu, yayıncılığın yüz karasıdır.

  penguen - amidaflu

  tüh allah kahretsin!