İşte o 'seks otobüsü'

Taksim-Sarıyer seferini yapan İETT otobüsünde şoförle genç bir çift arasında, "Burası seks otobüsü değil" sözüyle çıkan tartışma sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Video paylaşım sitesi YouTube'a yüklenen 2010 yapımı Çakallarla Dans filminin İETT otobüsü sahneleri, izleyenler tarafından, 'İşte o seks otobüsü bu' yorumlarına yol açıyor.

İŞTE O VİDEO

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle  ETİKETLER:

  İETT

  ,

  Seks

  ,

  Çakallarla dans

  http://www.radikal.com.tr/104682610468262

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ben bu üsteki otobüste SEKS göremedim? - luna_21

  Bence şu cinsel eğitim derslerine ek ne gibi durumlar ''seks'' kategorisinde değerlendirilmeli yada değerlendirilmemelidir konu başlığı eklensin de her gördüğü disko toplu ortamda dans eden insanları sevişiyor sanmasın yurdum insanı..

  gerçekten de böyle bişey var - demaniz

  alamanın fransa sınırındaki tramvayları ile ünlü kenti karlsruhe'de gerçektende böyle bişey var, tek farkı otobüs degil tramvay olması ve sadece sex degil, party adıyla yapılması... ama ışık müzik ambiyans aynı yukarıdaki videoda olduğu gibi, hatta her almanın olduğu mekanda olması gerekn temel yaşam kaynağı olan bira bile var... tabii ortama atlamak isteyen benim gibi ısrarlı bi schwarzkopf'u almadılar, olsun dedik sineye çektik..