İşte Samatya zanlısının robot resmi!

İşte Samatya zanlısının robot resmi!
İşte Samatya zanlısının robot resmi!

Saldırgan 1.70 boyunda, renkli gözlü

İstanbul Feriköy ve Samatya'da 4 Ermeni kadını hedef alan ve 2'sini öldüren saldırganın robot resmi çizildi. Dosyaya bakan özel ekip, 24 saat iz sürüyor

Habertürk 'ün haberine göre, İstanbul Samatya’da son 1 ayda art arda 4 yaşlı Ermeni kadına yapılan saldırılar, İstanbul polisini ayağa kaldırdı. Kadınlardan ikisinin ölümü, ikisinin de yaralanmasıyla sonuçlanan saldırılarla ilgili önce Asayiş Şube ekipleri devreye girdi. Saldırıların hırsızlık mı yoksa farklı bir amaçla mı gerçekleştirildiği yönünde çalışma yapıldı. Başka boyutlarının olup olmadığının da incelenmesi için İstihbarat ve Terör birimleri de devreye girdi. Çok yönlü araştırma başlatan İstanbul polisi, 4 olayı da adım adım incelemeye aldı. Kurulan özel bir ekip delilleri titizlikle topladı. Yaralı kurtulan kadınlar ile görgü tanıklarının ifadeleri alındı. Sonuçta 4 olaydaki saldırganın aynı kişi olduğu tespit edildi. Polis, ifadeler doğrultusunda saldırganın robot resmini çizdi. 1.70 metre boylarındaki saldırganın, renkli gözlü olduğu bildirildi. Robot resim , tüm emniyet birimlerine dağıtıldı.


HEP AYNI YÖNTEM


İlk olay 28 Aralık’ta yaşandı. Saldırgan, bakkal dükkânı olan Maritsa Küçük’ü (85) tek başına yaşadığı evinde vahşice öldürdü. Ziynet eşyalarını da alıp kaçtı. Polis bu olaydan önce de Feriköy’de yalnız yaşayan yaşlı bir kadının aynı şekilde öldürüldüğünü tespit etti. Hemen ardından 87 yaşındaki T.A. da oturduğu eve girdiği sırada bıçaklı saldırıya uğradı. T.A. hastanede yoğun bakıma alındı. Hemen ardından ise S. A. evine girerken bıçaklı saldırıya uğradı. Komşuların yetişmesi üzerine saldırgan kaçtı. S. A. kurtarıldı. (Habertürk)


  http://www.radikal.com.tr/111951611195162

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Cok Kötü - beardfish

  Maksat zanlının Resmi görüp "bana hic benzemiyor" diye düsünmesi olabilir. Böylece rahatlayıp saklandıgı yerden cıkıp yakalanması düsünülüyor olabilir. Robot Resim cok kötü. Umarım yakalanır ve örnek bir Ceza alır.

  seri katil - sabahattinali

  korumasız yaşlı kadınlara yönelik iğrenç saldırının failinin sapık psikopat bir cani olduğu toplum için bir tehdit oluşturduğu gerçeğini görmek gerekiyor. cani ,yaşlı kadınları öldürmekle kalmıyor onun para eden eşyalarını çalıyor. Dilerim en kısa zamanda yakalanır ve bir daha hiç bırakılmaz ,dilerim birileri böylesi hasta ruhlu biriyle hatıra fotoğrafı gafletine kapılmaz..