İşte Taksim'de ateş açan şahıs

İşte Taksim'de ateş açan şahıs
İşte Taksim'de ateş açan şahıs

Havaya ateş açan (beyaz gömlekli) bir kişi daha sonra kaçtı.

Gezi eylemlerinin yaşandığı Taksim İmam Adnan Sokak'ta kimliği belirsiz bir kişi havaya 6-7 el ateş açtıktan sonra kaçtı.

Radikal.com.tr - Taksim İmam Adnan Sokak'ta kimliği belirsiz bir kişi havaya 6-7 el ateş açtıktan sonra kaçtı. Bölgeyi kapatan polis eylemcilerin çağrısıyla arama yapmaya başladı. Olay yerindeki boş kovanları toplayıp polise veren bir kişi de gözaltına alındı.

VALİ AÇIKLADI: O KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada bugün Taksim'de silahla ateş açan kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

İşte Vali'nin tweeti:

Bugün Taksim Platformunun Gezi Parkında toplanma çağrısı sonrası çıkan olaylarda silahla ateş eden şahıs emniyetçe yakalanıp,gözaltına alındı


  http://www.radikal.com.tr/1140981114098117

  YORUMLAR
  (17 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  @evet_isyan06 - ohabey

  Sayin evet_isyan06 su cumlenizi bir daha okuyun "birgün biri çeker vurur yapmayın. Bu halinizle hem suçlu hem güçlüsünüz". Eline silah alip sokaga dalan zorbanin suclu oldugu ortadayken onu savunursunuz (hatta cekip vursa onu bile hakli goreceksiniz) sonra da 'hem suclu hem guclusunuz" diye magdur edebiyati yaparsiniz. Birbiriyle celisen seyleri ayni cumlede soyleyip, kendisi gibi olmayanlari ezmeye calisan Erdogan'a sempati duymaniza sasirmiyorum.

  vandal mı barbar mı neyse kim bu? - demlicay2011

  hep kazdıkları kuyuya düşüyorlar sonra çıkıyorlar bir günlük hafızası olmayan millet bunlar için lokum demektir. oysa ben 15 yıl önce meclisten çalınan deri leri unutmadım. böyle bir haber var açın bakın. hırsızların ne yaptığına. o yüce çatının ne halde olduğuna bir bakın. hafıza önemlidir. kindar olmamakta. kemçirmemekte.

  Hem Suçlu Hem Güçlüsünüz.. - evet_isyan06

  Bilen bilir ki bu memlekette en ağır şeylerden birisi birilerinin ekmeğiyle oynamaktır.. Birinin ekmeğiyle oynarsan o adamın sana ne yapacağı belli olmaz ve genellikle de çekip vursa vurana değil ekmeğiyle oynayana suç bulunur, vurup hapse gidene acınır.. O bölgedeki esnafın hem dükkanları tahrip edildi hem de müşterileri kaçtı, rezervasyonlar iptal edildi, millet o tarafa gelemz oldu vs vs bu adamlar iş yapamaz oldular. BU adamlar aile geçindiriyor, evlerine ekmek götürmek zorundalar, borçlarını ödemek zorundalar, çocuk okutuyorlar vs bir sürü ihtiyaç E doğal oalrak göstericler yüzünden kayba uğrayınca artık yeter diyenler çıkabiliyor. Bir semte, o semtin esnafına iki ay süreyle bunu yapmaya kimsenin hakkı yok.. Kendi hakkından bahsedrken başkalarının, çalışma, insanca yaşama ( insanca yaşama ancak para kazanabiliyorsan mümkündür ) hakkını engelleyemezsin. Bir de kalabalığız diye tepki gösteren esnafa dayılanıyorsunuz, birgün biri çeker vurur yapmayın. BU halinizle hem suçlu hem güçlüsünüz; kimsenin ekmeğiyle, işiyle oynamaya kimsenin hakkı yok..

  Aaaa çok şaşırdım!!! - alaf34

  cahil eli silahlı tarlabaşı faşistleri eylem yapan bdplilere saldırıp silah çektiğinde, medya ve ulusalcı zevat.. bdpye sade vatandaş tokadı diye binlerce haber yapmasaydı, pışpışlamasaydı onları bugün belki de bu kadar yüz bulamazlardı. uyanın artık 20 yıldır kürt coğrafyasında işte böyle terör estiriliyordu. umarım duymayan kulağınız görmeyen gözünüz ve mühürlü kalpleriniz biraz açılmıştır.

  Eli palalı, cebi dolu ve eli silahlı cebi dolu... - yalcineren

  Eli palalı faşo ayda 10,000 TL kazandığını ama 2 aydır zarar ettiğini ve cinnet geçirip mutfaktaki et doğramada kullandıkları palayı kapıp dışarı fırladığını söyledi. Yahu millet ayda 800 TL ile geçiniyor. Sen 2 ay para kazanamayınca elinde palayla sokağa çıkıyorsun da asgari ücretli niye sokağa çıkamıyor? Bu havaya ateş açan da otel işletmecisi. Bu adam kim bilir ne kadar kazanıyor. 2 ayda bir bir tane jip alması lazım, yoksa havaya ateş açar. Sanki gösteriler yüzünden zarar ediyorlar. Polis böyle müdahele etmese bu gösteriler turizmi ikiye katlar, yabancılar meraktan veya destek olmak için akın akın İstanbul'a gelirdi. Zarar etmenizin sebebi hükümetin göstericilere karşı sanki iç savaştaymış gibi tutumudur. Ayrıca biraz zarar edin de anlayın milletin halini...

  İşte Taksim'de ateş açan şahıs - ms@deniz

  Bu ülkede hakkını talep edip isteyen terörist, ama eline pala ve silah alan vatan sever. Kahrolsun faşizm...

  .. - anticapitalista

  arkasına polis desteğinin almadan bunları yapamazlar, devlet polisine polis de bu "kabadayılara" açıktan destek veriyor, istediğinizi yapın diyor. gerçek esnaf dün tvde izlediğim gibi polise tepki veren esnaftır