İstihbaratçı polislere 'özel sorgu'

İstihbaratçı polislere 'özel sorgu'
İstihbaratçı polislere 'özel sorgu'
Emniyet'te görev yapan yaklaşık 800 istihbarat polisi görevli amirleri tarafından mülakata alındı.

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı’nda görevli Daire Başkan Yardımcısı, Eğitim Şube Müdürü ve Personel Şube Müdürü dünden itibaren İstanbul Emniyeti’ne ‘denetleme ve mülakat’ amacıyla geldi.

İstihbarat Daire Başkanlığı’ndan gelen emniyet müdürleri, sayıları 800’ü bulan istihbaratçı polislerle teker teker görüşmeye başladı. Sohbet havasında geçen görüşmelerde, şubede görev yapan polislerin likayat, yeterlilik, davranış ve görev bilinçlerinin düzeyi tespit edilmeye çalışılıyor. Türkiye genelindeki istihbarat şubeleri için rutin olan uygulama İstanbul İstihbarat Şubesi için yeni. (Hürriyet)


  http://www.radikal.com.tr/116822111682212

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İşemi yarıyacak - vesileabla

  Nerde kaldı verdikleri sözler, hani temiz toplum yaratacaklardı toplum zaten temizdi kirletende sizsiniz, şimdi çaresiz bir şekilde çırpınıyorsunuz, Polisler rotodanmı çıktıda tekrer denetleme işine giriştiniz, Polislerimizin işini yapmasına engel olanda AKP tıpkı Orduya yaptıkları temizleme işini Polis teşkilatınada uygulamaya başladılar, işini layıkı ile yapanları elemeyi düşündüklerinden eminim,gezi olayında halkın demokrasi hakkını kullanmasını önlemek için İstedikleri gibi düşmana bile yapılamıyacak şidted işkence ve her türlü uygulamayı yaptırıp birde ödül verdilerve polisimiz gerekeni yapmıştır çok iyi mücadele vermişlerdir diyerek kutlamıştır Başbakanımız PKK lılara bile yapılmayanı halkına reva gören bu iktidar Polisimiz iş kendilerine gelincemi suçlu oluyor Polisimiz görevini yine en iyi şekilde yapmıştır ve halk bu yolsuzluğun ana damarını bulan kimlerse kutluyorgercek adalet işlemeye başladı ama adaletin önüne taş koymaya çalışanlar başarılı olamıyacaktır çünki bal gibi hertürlü deliller ortada pacayı kurtarmaya calışırlarkende söylenen yalanlar bile bir birini tutmadığından bu yalanlar bile delildir Allah adaletin yardımcısı olsun Ne Mutlu Türküm Diyebilene.

  amaç belli - genco940

  kim kimdir, kim ne değildir. İyide şimdiye kadar nerelerdeydiniz, yolsuzluklar soruşturulmaya başlayınca neden başınızı öne eğdiniz. Yaranız mı var gocunacak. Hani babamın oğlu olsa idi, şimdi kendi oğlun olunca mı? geçiniz dümen tutmuyor artık. Gelirken Kefen falan diyordunuz, galşiba giderken Bavul, Çuval, Kutularla gidiyorsunuz.