İzmir'de bir kadının boğazı kesilip başı taşla ezildi

İzmir'de bir kadının boğazı kesilip başı taşla ezildi
İzmir'de bir kadının boğazı kesilip başı taşla ezildi
Boğazını kesip, başını taşla ezdikleri kadını otoyol kenarına attılar.

İZMİR - İzmir Buca'da İlçesi'nde otoyol kenarındaki ormanlık alanda, boğazı bıçakla kesilip başı taşla ezilerek öldürülmüş, 25-30 yaşlarında kadının cesedi bulundu. Olay yerinden uzaklaştığı belirlenen 20 plakalı otomobili Denizli’den kiralayan H.C. şüpheli olarak aranmaya başlandı.

Bugün saat 10.30 sıralarında İzmir- Aydın otoyolu Buca kavşağı yakınlarındaki ormanlık alanda, bir kadının otomobilden atıldığını gören adı açıklanmayan kamyon şoförü, jandarmaya ihbarda bulundu. Verilen bilgiye göre bölgede araştırma yapan jandarma ekipleri, 25-30 yaşlarında kadın cesedi buldu. Üzerinden kimlik çıkmayan kadının, başka bir yerde boğazının kesildiği ve başının da taşla ezilerek öldürüldüğü belirlendi. Olay sırasında kadının katil ya da katillerine karşı koyarken bir parmağının kırıldığı saptandı. Ayrıca karnında daha önce doğum yaptığına yönelik ameliyat izi de bulunan kadının cesedi, nöbetci savcının incelemesinin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bu arada, kadının atıldığı 20 plakalı otomobilin Denizli’den kiralandığı belirlendi. Otomobili kiralayan H.C., şüpheli olarak aranmaya başlandı. (Taylan YILDIRIM/DHA)