İzmir'de bir kadının boğazı kesilip başı taşla ezildi

İzmir'de bir kadının boğazı kesilip başı taşla ezildi
İzmir'de bir kadının boğazı kesilip başı taşla ezildi
Boğazını kesip, başını taşla ezdikleri kadını otoyol kenarına attılar.

İZMİR - İzmir Buca'da İlçesi'nde otoyol kenarındaki ormanlık alanda, boğazı bıçakla kesilip başı taşla ezilerek öldürülmüş, 25-30 yaşlarında kadının cesedi bulundu. Olay yerinden uzaklaştığı belirlenen 20 plakalı otomobili Denizli’den kiralayan H.C. şüpheli olarak aranmaya başlandı.

Bugün saat 10.30 sıralarında İzmir- Aydın otoyolu Buca kavşağı yakınlarındaki ormanlık alanda, bir kadının otomobilden atıldığını gören adı açıklanmayan kamyon şoförü, jandarmaya ihbarda bulundu. Verilen bilgiye göre bölgede araştırma yapan jandarma ekipleri, 25-30 yaşlarında kadın cesedi buldu. Üzerinden kimlik çıkmayan kadının, başka bir yerde boğazının kesildiği ve başının da taşla ezilerek öldürüldüğü belirlendi. Olay sırasında kadının katil ya da katillerine karşı koyarken bir parmağının kırıldığı saptandı. Ayrıca karnında daha önce doğum yaptığına yönelik ameliyat izi de bulunan kadının cesedi, nöbetci savcının incelemesinin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bu arada, kadının atıldığı 20 plakalı otomobilin Denizli’den kiralandığı belirlendi. Otomobili kiralayan H.C., şüpheli olarak aranmaya başlandı. (Taylan YILDIRIM/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/113390811339082

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  çok konuşmuştur - fengşuyi

  diye düşünüyorum.hatta ileri gidip katilin öldürmeye niyeti yoktur, azıcık korkutmak amaçlı vuracaktır taşla kafasına; o arada boynu yanlışlıkla kesilmiştir diyorum.başka türlü söyleyince duyarlı yorumcular " zaten bi tek kadınların aklına her geleni söylemesi suç değil" deyiveriyor. gerçi o zaman daha iyi anlıyoruz ölümü nasıl da hak ettiğimizi.

  Nasıl bir vahşiliktir bu? - NuranKORKMAZ

  Gün geçmiyor ki bir kadın öldürülmesin! Bu insanlar kim oluyor da Allah'ın verdiği canı kendi elleriyle alıyorlar! Hoş, bu şahıslara insan demek ne kadar mümkün? Öldürme yöntemleri de gittikçe daha vahşileşiyor. İnsan, 21. yy'da medeniyet adına daha da ilerleyeceğine aksine gittikçe geriliyor. Biz kadınları da paranoya dolu günler bekliyor!..Sokağa çıkarken, giyim kuşamda, bir erkekle konuşurken daha bir temkinli olduk. Biz kadınları devlet korumazsa kim koruyacak?