İzmir'de polis merkezine bombalı saldırı

İzmir'de polis merkezine bombalı saldırı
İzmir'de polis merkezine bombalı saldırı
İzmir'in Bornova İlçesi'nde, bir polis merkezinin arka tarafındaki duvar önüne bırakılan zaman ayarlı ve parça tesirli bomba patladı.

İZMİR - Olay, dün saat 22.30 sıralarında, Atatürk Mahallesi 100'üncü Yıl Polis Merkezi'nde meydana geldi. Polis merkezinin arkasındaki duvarın önüne, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bırakılan zaman ayarlı ve parça tesirli bomba gürültüyle patladı.

Çevreye çivi ve vida parçaları saçılırken şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Terörle Mücadale Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, bölgede incelemede bulundu.

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Ali Bilkay, olay yerine gelerek bilgi aldı. Düzeneği koyan kişi ya da kişilerin kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalşma başlatıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

DHA - Kadir ÖZEN


  http://www.radikal.com.tr/114329811432981

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Polis - vancetti

  İşte bu olmadı dostlar. Polis bizim polisimiz. Yani halkın. Polis içinde durumdan vazife çıkaranlar elbette vardır. Ancak bunu tüm polis teşkilatın mal etmek yanlıştır. Eminim bir sürü çapulcu memurda vardır. Polisi halkın üzerine salan zihiniyete bak. Polisi rahat bırak. Bu bir hedef şaşırtma, yahut provakasyon değilse kınıyorum.