İzmir'de polise saldırı

İzmir'de polise saldırı
İzmir'de polise saldırı
Konak ilçesinde bir polis, gözaltına almaya çalıştığı şüphelinin bıçaklı saldırısı sonucu yaralandı.

İZMİR – İzmir’in Konak ilçesinde bir polis, gözaltına almaya çalıştığı şüphelinin bıçaklı saldırısı sonucu yaralandı.

Yenişehir Semti Kuruçay Mahallesi'nde Melih Kazım Egemen'in içinde bulunduğu 35 A 4813 plakalı ekip otomobiline yol kenarında oturan Savaş H. (26) henüz bilinmeyen bir nedenle bira şişesi fırlattı.

Otomobilden inerek şüpheliyi kovalamaya başlayan Egemen, Savaş H'yi bir ara sokakta yakalayıp gözaltına almaya çalıştı. Bu sırada çıkan arbedede Savaş H, elinde bulunan bıçakla polis memurunu sırtından bıçaklayarak kaçtı. Egemen, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Kaçan şüpheli sonunda 1181 Sokak'taki bir evde yakalandı. Şüphelinin "uyuşturucu kullanmak" suçundan girdiği cezaevinden 2 ay önce çıktığı öğrenildi.

Bu arada polis memurunun tedavisine devam edildiği, sağlık durumumun iyi olduğu bildirildi. (aa)


  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  bira

  ,

  eğitim

  http://www.radikal.com.tr/113139111313912

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  öldürmeyipte besleyelim mi? - demlicay2011

  bunu kim niye dedi. devlete karşı işlenen suçların cevabı budur. vatandaşa işlenen suçların cevabı ise. en asgariden suç vermek. neden masraf çıkıyor efendim. yok kışkırtma yok tahrik yok bilmem ne. ver gitsin en azını. canı yanmasın daha fazla. sizi sevmiyorum. sevmeyeceğim. bu adaletsizliği yapanı tarih affetmiyor okuyun. kanun nizam okuyacağınıza birazda tarih merakı doğsun sizde.

  hep öyle olur - demlicay2011

  2 ay önce çıktı 12 dosyası vardı 1 yıl yattı. daha önceden de adam öldürmüştü. veya gasp suçları vardı çıktı. işte adaletin milletten sakladığı bunlar. suçu işle ama vatandaşa . devlete işlersen yandın. bu pis ayrım bitmeli. yoksa sizde bende yok olacağız. adaletin olmadığı yerde her şey olur . bunu anlamak zor değil. polislerin kendi girişimlerine (tasarruflarınada) çoğu zaman gözyumuyorsunuz. siz az değilsiniz. hakimler savcılar.