İzmir'de sahte rakı kurbanları toprağa verildi

İzmir'de sahte rakı kurbanları toprağa verildi
İzmir'de sahte rakı kurbanları toprağa verildi
İzmir'de bir marketten aldıkları sahte rakıdan içtikten sonra fenalaşıp hastaneye kaldırılanlardan hayatını kaybeden Gürkan Tapınç ve Hasan Kodlu, otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından toprağa verildi.

RADİKAL - Hatay Semti'ndeki marketten aldıkları sahte rakıyı içtikten sonra fenalaşınca hastanelere kaldırılıp tedaviye alınanlardan 7 kişi ile Urla İlçesi'nde kendi ürettiği rakıdan içen 1 kişi daha önce hayatını kaybetti. Yine Hatay Semti'nden aldığı sahte rakıdan içtikten sonra fenalaşıp İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılanlardan Gürkan Tapınç ile aynı nedenle Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan Cemil Şipka ve Hasan Kodlu da son iki gün içinde hayatını kaybetti. İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'nda yapılan otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından cenazeler ailelerine teslim edildi.

Cemil Şipka dün İzmir'de toprağa verildi. Tapınç için ise Hatay Semti'ndeki Muratreis Camii'nde bugün cenaze töreni düzenlendi. Öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Tapınç, gözyaşları arasında Buca Gökdere Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Ölen bir diğer sahte rakı kurbanı Hasan Kodlu da Buca İlçesi'ndeki Beyazıt Camii'nde öğlen kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.
DHA-Tufan HAMARAT