İzmirli seri katile 3 kez müebbet

İzmirli seri katile 3 kez müebbet
İzmirli seri katile 3 kez müebbet
İzmir'de 3 kişiyi öldüren Hamdi Ayri, 3 kez müebbet ve 48 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

İzmir'de iki kadın ve bir travestiyi öldüren Hamdi Ayri, İzmir 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde adam öldürmekten üç kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Öldürdüğü kişilerin üzerlerindeki para vedeğerli eşyları da alan Ayri, yağma suçundan 45 yıl, ruhsatsız silahtan ise üç yıl hapis cezasına çarptırıldı.

İzmir’in Balçova ilçesinde 24 Nisan 2010 Cumartesi gecesi banka çalışanı Esra Yaşar, ertesi gece üniversite öğrencisi Ayşe Selen Ayla, pazartesi gecesi de Konak ilçesi Fevzipaşa Bulvarı'nda Azra takma adını kullanan travesti Mustafa Has, tabancayla başlarından vurularak öldürülmüş, cep telefonları ve çantaları çalınmıştı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yakalanan zanlı Ayri İzmir'e getirilmiş ve tutuklanmış, Ayri için 3 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.


  http://www.radikal.com.tr/112002811200282

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  .... - rapala

  mardin nusaybin nufusuna kayitli bu sahis neden izmirli diye yaziliyor,sahis izmirde barisci bir olayda tutuklansaydi yine mezopatomyali kimligi.kokeni gormezlikten gelinip izmirli diyemi yazilacakti?.yok degilse nedir?mazlumsa bizden: yok alcak bir katilse havaya bakip islik calalin, nasil olsa sizi elestiren irkci oluyor...

  katile 'seri katil' deniyor ama - bbuucu

  işlediği cinayetleri psikopati ile açıklamak ne kadar doğru bilmiyorum. ben burda sadece erkek zihniyetiyle işlenmiş kadın cinayetleri görüyorum! kadına yönelik şiddet sosyopati, psikopati hastalıklarıyla bağdaştırılarak meşrulaştırılmaya çalışılıyor. bu erkin kadına sistematik tahakkümünün sonuçlarından biri.