Japon turisti öldürüp kız istemeye gitmiş!

Japon turisti öldürüp kız istemeye gitmiş!
Japon turisti öldürüp kız istemeye gitmiş!
Göreme iki Japon turiste yönelik saldırıda dehşete düşüren ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak "evlenmek için para biriktiren" zanlı F.U'nun olay gecesi kız istemeye gittiği öğrenildi!

Radikal.com.tr - Göreme'deki Zemi Vadisi’nde bisikletle gezen Japon üniversite öğrencileri Mai Kuriharac’ın (22) bıçaklanarak öldürülmesi, arkadaşı Hoshie Teramatsu’nun ise yaralanması ve her ikisinin de tecavüze uğramasına ilişkin olarak tutuklanan F.U.'nun olay gecesi kız istemeye gittiği öğrenildi.
İşçi bir ailenin çocuğu olan ve bir baraj şantiyesinde iş makinelerinin tamir ve bakım işinde çalışan F.U.’nun isminin açıklanmasını istemeyen bir yakını, zanlının oldukça uysal ve çevresi tarafından sakinliği ile bilinen bir insan olduğunu ifade etti. F.U.’nun sigara dahi kullanmadığını ve hiçbir kötü alışkanlığının olmadığını kaydeden yakını, olaya inanmakta güçlük çektiklerini söyledi.

İyi bir maaş aldığı ve evlenmek için para biriktirdiği öne sürülen F.U.'nun, olayın olduğu günün akşamı annesine altın aldırarak Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Çat beldesine kız istemeye gittiği; aynı gün istemeye gittiği kızı çalıştığı iş yerinde görmek için Göreme’ye gittiği yakını tarafından yapılan açıklamalarda yer aldı.

 


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Göreme

  ,

  Kız

  ,

  Para

  ,

  Sigara

  ,

  http://www.radikal.com.tr/115063611506364

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  AL CAPONE - şev_baş

  Türk erkeğinin sapık zihniyeti Türk Turizimini baltalıyor. Aman ne önemli Türk turizmi...İnsan olmayı öğrenemeyen insanların dolu olduğu ülkede turizm olsa ne olur olmasa ne olur..

  Allah'ım sabır! - the_graywolf

  Allah'ım sen sabır ver! Yahu bir can gitmiş, biz turizm derdindemiyiz. Ne günlere kaldık.

  ICIMIZDEN BIRISI ! - palenke

  Insani ürküten dehsete düsürende buya,normal bir ailenin evlenmek icin para biriktiren cevresinde sakinligi ile taninan herkes gibi birisi olmasi,bende Nevsehirliyim Turist bayanlarin yalniz yada bir bayan arkadasi ile dagda,ovada yalniz gezerken gördügümde icimden bizim buralarin ne kadar emniyetli oldugu,insanlarin ne kadar zararsiz oldugu aklima gelir ve yöremle gurur duyardim,halende öyle oldugunu düsünüyorum,ama icimizden birisinin canice bir bayana kiymasi,vahsice tecavüz etmesi Ülkemiz insaninin her an herseyi yapabilecegi kanisina'mi varmamiz gerekiyor,bu nasil bir hastaliktir ? derin konulara girip cinselligi özgürce yasamayan,yobaz toplumlara has bir canilik deyip ölene ve yaralanan bayana terbiyesizlik etmek istemiyorum.

  /// - Al Capone

  Turk Turizmi Baltalayan olaylar - Bence ne kadar Turizme çalisan vatandas var sa, hepsi bu Rezil adamdan sikhayet olmalari lazim - bir daha da Ceza Evinden çikmasin