Japon turisti öldürüp kız istemeye gitmiş!

Japon turisti öldürüp kız istemeye gitmiş!
Japon turisti öldürüp kız istemeye gitmiş!
Göreme iki Japon turiste yönelik saldırıda dehşete düşüren ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak "evlenmek için para biriktiren" zanlı F.U'nun olay gecesi kız istemeye gittiği öğrenildi!

Radikal.com.tr - Göreme'deki Zemi Vadisi’nde bisikletle gezen Japon üniversite öğrencileri Mai Kuriharac’ın (22) bıçaklanarak öldürülmesi, arkadaşı Hoshie Teramatsu’nun ise yaralanması ve her ikisinin de tecavüze uğramasına ilişkin olarak tutuklanan F.U.'nun olay gecesi kız istemeye gittiği öğrenildi.
İşçi bir ailenin çocuğu olan ve bir baraj şantiyesinde iş makinelerinin tamir ve bakım işinde çalışan F.U.’nun isminin açıklanmasını istemeyen bir yakını, zanlının oldukça uysal ve çevresi tarafından sakinliği ile bilinen bir insan olduğunu ifade etti. F.U.’nun sigara dahi kullanmadığını ve hiçbir kötü alışkanlığının olmadığını kaydeden yakını, olaya inanmakta güçlük çektiklerini söyledi.

İyi bir maaş aldığı ve evlenmek için para biriktirdiği öne sürülen F.U.'nun, olayın olduğu günün akşamı annesine altın aldırarak Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Çat beldesine kız istemeye gittiği; aynı gün istemeye gittiği kızı çalıştığı iş yerinde görmek için Göreme’ye gittiği yakını tarafından yapılan açıklamalarda yer aldı.

 


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Göreme

  ,

  Kız

  ,

  Para

  ,

  Sigara

  ,