'Jet Fadıl'dan Cemaat'e billboardlı gönderme: Zaman eriyor

'Jet Fadıl'dan Cemaat'e billboardlı gönderme: Zaman eriyor
'Jet Fadıl'dan Cemaat'e billboardlı gönderme: Zaman eriyor
'Jet Fadıl' olarak bilinen JETPA Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz'ün Caprice Gold reklamlarında ilginç bir gönderme yapıldı!

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre, Zaman 'ın geçen haftalarda billboardlarda yer alan, "Zaman Kardeşlik Zamanı" ilanına Fadıl Akgündüz'den ilginç bir yanıt geldi. Bu hafta başından bilboardlarda aynı renk ve zeminin üzerine yazılmış "Zaman Eriyor" reklamı dikkat çekti. Reklamı veren ise Jet Fadıl'ın sahibi olduğu Caprice Gold'du. 

Fadıl Akgündüz'den Cübbeli Ahmet Hoca'ya dershane darbesi

Akgündüz, Cemaat ile hükümet arasındaki gerilim başladıktan sonra Cübbeli Ahmet Hoca'nın grubundaki danışmanlık görevine son vermişti. Yeni hamlesi ise sahibi olduğu '7 yıldızlı' Caprice Gold için hem gazetelerde hem de bilboardlarda "Zaman eriyor" sloganıyla verdiği reklam oldu.


  http://www.radikal.com.tr/116528311652833

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Jet Fadıl - selo4433

  Türkiye'nin bir numaralı dolandırıcısı ne zaman iş adamı oldu? Caprice gold reklamında içkisiz oteller yaptık diyor. sen değil misin, gurbette çalışan insanların paralarını dolandıran, şimdi mi imana geldin?

  ZAMAN - HARAYDIN

  Zaman geçtikçe bazı şeyler değişir sanıyorlar oysa Allah'ın terazisi hiç değişmez.Bir zamanlar başka gazeteler evlere ücretsiz dağıtılırdı, sonra zaman zaman modası oldu, şimdi zaman geçince işi hergün zaman gazetesine yüklenmek olan bir gazete evlere bedava dağıtılıyor, acaba bu gazetelerin parası gökten mi iniyor yoksa tüyü bitmedik yetimin hakkı mı,siz buna bir kafa yorsanız zira zaman geçer zaman hayatı eritir de bir tek Allah'ın terazisi değişmez, bazıları kendilerininkini tartmaz gafletinde bulunsa da.

  İŞADAMI - HARAYDIN

  İşadamı siyaset adına bir başka iş aleyhine ve siyaset tarafına kavgaya karışıyorsa ve bu hele bu iş adamı pek çok yatırımcısını batırdıysa kim ne der? Bırakın bu tür işleri herkes kendi işine baksın kendi günahlarına tevbe etsin.