Justin Bieber havaalanında polisi protesto eylemi yaptı!

Justin Bieber havaalanında polisi protesto eylemi yaptı!
Justin Bieber havaalanında polisi protesto eylemi yaptı!
Konser için geldiği Türkiye'ye girişinde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pasaport kontrolünden kaçan popçu Justin Bieber, Atatürk Havalimanı'nda 'kaçmaya' çalışınca polis engeline takıldı. Bieber, yarım saatlik protesto eylemi yaptı!

İSTANBUL - Believe Turnesi kapsamında konser vermek için önceki gün İstanbul'a gelen Kanadalı pop sanatçısı Justin Bieber, Türkiye 'ye girişinde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaptığı kaprisin bir eşini de Atatürk Havalimanı'nda yapmak isteyince polis engeline takıldı.

İTÜ Stadyumu'nda verdiği konserin ardından pop sanatçısı Justin Bieber, özel bir uçakla dün saat 23.30'da Türkiye'den ayrılmak için, Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne geldi. Justin Bieber, pasaport kontrolünden geçmeden Genel Havacılık Terminali apronunda bekletilen özel uçağının altına kadar araçla gitmek istedi. Bieber'in bu isteği Atatürk Havalimanı'nda görevli polis tarafından kabul edilmeyerek, kurallar gereği Justin Bieber'in pasaport kontrolünden geçmesi istendi. Bieber polisin bu tavrını, Genel Havacılık Terminali girişinde arabasının içinde yaklaşık yarım saat bekleyerek, protesto etti. Yarım saatlik beklemenin ardından pop sanatçısı Justin Bieber ve korumaları teker teker pasaport polisi tarafından yapılan kontrolden geçerek uçaklarına gittiler. Uçak, Bieber'in protestosundan dolayı yaklaşık yarım saat rötarla havalandı.

POLİS ARACININ ÖNÜNÜ KESMİŞTİ
Önceki gün özel bir uçakla İstanbul'a gelen Kanadalı popçu Justin Bieber, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pasaport kontrolü yaptırmadan arabasıyla ayrılmak istemişti. Bunun üzerine Sabiha Gökçen Havalimanı'nda görevli polisleri tarafından arabasının önü kesilen Bieber'in pasaportu polis tarafından alınmıştı. Bieber, bir süre pasaport kontrolü için arabasında beklemişti. (Murat ÇAKIR - İbrahim YILDIZ/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/113205311320533

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bieber gazı - mehmet.s

  Halka bir yandan biber bir yandan'da bieber gazı veriyorlar.

  türkiye'deki polise karşı - ahanda

  yapılan her eylemi istisnasız destekliyorum

  sebepsizce gülüyorum:) - Kara Budun

  "pop sanatçısı" mı? sanatçı mı? kürtçe'de bir söz vardır "te go çi?". ne ettin radikal? bu ganada'lı liseli bebe sanat yapıyorsa jimi hendrix'in, erkan oğur'un yaptığı ne oluyor çok merak ediyorum:)