Kaçak sigarada 'insan dışkısı'

Kaçak sigarada 'insan dışkısı'
Kaçak sigarada 'insan dışkısı'
Türkiye'de de sigara tiryakilerinin önemli bir bölümünün ucuzluğundan dolayı tercih ettiği kaçak sigaralardan insan dışkısı dahil onlarca yabancı madde çıktı.

İngiltere ’de yapılan bir laboratuar incelemesinde, kaçak sigaralardan insan dışkısı, ölü böcekler, mantar ve asbest gibi çok sayıda yabancı madde çıktı.

Daily Mail’in haberine göre, İsviçre merkezi MS Intelligence adlı bir şirket tarafından İngiltere’de yapılan araştırma bu ülkede içilen her üç sigaradan birinin kaçak olarak ülkeye sokulduğunu ortaya koydu.
Ancak İngiltere Sınır Koruma Dairesi kaçak sigaraların insan sağlığı açısından akla gelmedik riskler taşıdığını açıkladı. 

Ancak Derbyshire kentinde ele geçirilen kaçak sigaralar yetkililerin ağızlarını iyice açık bıraktı.Çünkü bu sigaraların neredeyse tütüne eşit miktarda kurutularak ezilmiş böcekle dolu olduğu ortaya çıktı.  (DHA)

*****

Celalettin Cerrah: Kaçak sigara ve çay içmek PKK'ya destek


  http://www.radikal.com.tr/109984910998497

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gülelim... bence - deniztüreoğlu

  kanser yapan yüksek bağımlılık yaratan bir üründe en masum şey insan dışkısıdır herhalde... komik olmayın lütfen...

  Bİzde yedik... - ressam_7

  Sigaranın fiyatından fazla vergi al.Sonra kaçak sigara tü kaka.Bizde yedik.O kaçak sigaraları üretilen ülkenin insanları içiyor.Türkiye için özel kaçak sigara üretilmiyor..bilginize...

  Peh peh... (in devamı) - vakurbarut

  Türkiye Cumhuriyeti "terörle mücadele" konseptinde ısrar ve bunun yükünü sigara ve yakıttan karşılamaya devam ettiği müddetçe kaçak sigaranın da kaçak yakıtın da karlılığı astronomik olmaya ve bulunan her uygun delikten sınır içine kaçak sigara ve yakıt sokulmaya devam edilecektir. Bunu asparagas haberler de, Celalettin Cerrah tipi hafiyesi mahmutluklar da önleyemez.

  Kaçak - eskiya

  Kaçak sigaralar "organik" çıktı şeklinde başlık atmanız daha bir hoş olurdu. Daha önceleri de kaçak çayda domuz kanı şeklinde bir haber vardı. Uzun süre önce sigarayı bırakmış biri olarak tiryakisi içinde ne olduğuna bakmaz. Onca ölümcül şey varken dışkıyı neden haber yaptınız?

  Peh peh... - vakurbarut

  İngiltere'nin hangi kentinde yapılmış? Yapan laboratuarın adı neymiş? Hangi sertifikaları varmış? Hangi oranlarda insan dışkısı ve kurutulmuş böcek bulunmuş? Hiçbir inandırıcılığı bulunmayan bir haber. Hiçbir inandırıcılığı bulunmayan bir Celalettin Cerrah operasyonu...

  ISMARLAMA HABER - Sedat Gürsel

  Kaçak sigarada insan dışkısı var diye haber yapmak çok caydırıcı değil. Biliyorsunuz Ramazan ayı boyunca insanlara lağım karışmış damacana suları lıkır lıkır içirildi, o açıdan ülke olarak şerbetliyiz. Sigaranın içinde insan dışkısından kat be kat zararlı maddeler varken, belli ki insanları kaçak sigaradan uzak tutabilmek için yapılmış, ısmarlama bir haber.

  "zamanlamaya" dikkat... - bırıncı

  haberin zamanlaması manidar. İstanbul Eski Emniyet Genel Müdürü bir konuşmasında kaçak sigaradan elde edilen gelirin PKK'ye gittiğini söylemişti. Bu haber de ne tesadüf ise tam da bunun üzerine geldi.