Kaçak sigaraların üstüne Necati Şaşmaz fotoğrafı basmışlar

Kaçak sigaraların üstüne Necati Şaşmaz fotoğrafı basmışlar
Kaçak sigaraların üstüne Necati Şaşmaz fotoğrafı basmışlar
Edirne'de polis ekiplerince yılbaşından bu yana yapılan kontrollerde 36 bin 600 karton sigara, 900 şişe kaçak içki ele geçirildi Bazı sigara paketlerinde Kurtlar Vadisi dizisinde Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinden esinlenerek Kuzey Irak'ta üretildiği belirtilen, üzerinde fotoğrafı olan sigara paketleri dikkat çekti.

RADİKAL-Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipler, yılbaşından bu yana kaçak sigara sattığı tespit edilen işyerlerinde yaptığı kontrollerde 36 bin 600 karton sigara ele geçirdi. Ayrıca 900 şişe de kaçak içki bulundu. Olaylarla ilgili olarak 10 şüpheli hakkında soruşturma başlatılırken, 2 bin 500 kartonda üzerinde Kurtlar Vadisi dizisinde Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinden esinlenerek Kuzey Irak 'ta üretildiği belirtilen sigara paketleri dikkat çekti.

Paketlerde Necati Şaşmaz'ın fotoğrafı yer alırken, sigaraların Kuzey Irak'taki fabrikada üretildiği ve Türkiye 'ye kaçak olarak getirildiği tespit edildi. Olaylara ilişkin soruşturmalar sürüyor.

DHA