'Kaçakçılık Dairesi'nden Emniyet Amiri ölü bulundu

'Kaçakçılık Dairesi'nden Emniyet Amiri ölü bulundu
'Kaçakçılık Dairesi'nden Emniyet Amiri ölü bulundu
Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi'nde görev yapan Emniyet Amiri Hakan Y. Dikmen'de aracında ölü bulundu.

ANKARA - Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Dairesi'nde görev yapan Emniyet Amiri Hakan Y. Dikmen'de aracında ölü bulundu. Hakan Y.'nin intihar etmiş olabileceği iddia ediliyor. 2011'den bu yana Emniyet Genel Müdürlüğü'nde çalışan Hakan Y.'nin 2 çocuk babası olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanlığında görevli emniyet amiri Hakan Y, Dikmen İlkadım Mahallesi'ndeki evinin önünde kendine ait araçta başından tek kurşunla vurulmuş olarak ölü bulundu. 


CENAZESİ GİRESUN’A GÖNDERİLECEK

Hakan Y'nin cenazesinin, otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından yarın memleketi Giresun'a gönderileceği belirtildi.

Cenazesinin, Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından yarın memleketi Giresun'un Bulancak ilçesine gönderileceği belirtilen Hakan Y'nin, 2011'den beri KOM Daire Başkanlığında çalıştığı ve Emniyetteki son görev değişikliklerine dahil olmadığı bildirildi. Bir süredir psikolojik tedavi gördüğü öne sürülen Hakan Y, 2 çocuk babasıydı.


DHA - AA


  http://www.radikal.com.tr/116737511673756

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yalan - experali

  kimse kafasına kurşun sıkamaz daha önce de 3 icatcı mühendisimizi arkadan ense tarafındankafadan kurşunsıkmış bulundu intihar dedilerdosyayı kapattılar silahlıel o kadar el uzarmı arkayadoğru 50 cm. ...bunu harcadılar yazık oldu.

  İntihar? - brandywine06

  Tam da çalıştığı şubenin büyük operasyonu hükümeti vurmuşken mi? Bu arabada intiharlar fazla oldu. Kim öldürüyor bu adamları?

  Pis Kokular - çoksaçma

  Burnuma pis kokular geliyor...

  Intihar.... - akropol

  Intihar etmis!!!! Acaba!!!! Acayiplikler 1980 den beri devam ediyor. Katiller yine is basinda.

  .. - saçma

  kızıma oğluma dokunma uyarısı mı acaba ? sevinmiştir tayyip yarınki konuşmasına malzeme çıktı ' dış güçler,geziciler,faiz lobisi '

  Silahlar çekildi ! - ilbeg

  Ailesinin başı sağolsun. Görünüyor ki olaylar can almaya başladı bile! Önce kaçakcılıktan başlanması da tam isabet. İş tam mafya işi olup çıktı !