Kadıköy 'özgürlük' için haykıracak

Kadıköy 'özgürlük' için haykıracak
Kadıköy 'özgürlük' için haykıracak

Fotoğraf: Muhsin Akgün

Kadıköy'de, İstanbul Park Forumları tarafından düzenlenen ve birçok sanatçının sahne alacağı 'Adalet, Özgürlük ve Barış İçin Eylül'de Gel' adı altında düzenlenen etkinlik başladı.

Kadıköy Rıhtım’da, Gezi Parkı Olayları sırasında hayatını kaybedenlerin de anılacağı etkinliğe çok sayıda vatandaş katılıyor. Etkinlik nedeniyle çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı. Etkinlik alanına girişte polis noktası kuruldu. Alana girenler üst araması yapılarak içeri alınıyor. Etkinlikte Yeni Türkü, Bulutsuzluk Özlemi, Grup Yorum , Kardeş Türküler ve Hayko Cepkin gibi isimlerin sahne alması bekleniyor. Vatandaşların sloganlar ve alkışlar eşliğinde alana girişi devam ediyor.

Adalet, özgürlük ve barış için Eylül'de gel


  http://www.radikal.com.tr/115091011509102

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ... - noelon

  esad seçimler ile gelmiş bir liderdir... bir gaddar olduğu doğru olabilir... ancak kendisini ve vatanını batı emperyallerine satmamış, vatan topraklarını egemenlerin sömürüsüne peşkeş çekmemiş, bırak emperyllere peşkeş çekip bundan eknomik ve siysi rant elde etmeyi, vatanına batının ayak basmaması için mücadele vermiş bir kişidir... başta abd olmak üzere tüm batıyı ve yeni yetme emperyaller olan bizim iktidar partisi yetkililerini çılgına çeviren şey de budur... kendi sattıkları onurlarının ve memleket sevgisinin başka birisinde vücut bulduğunu görünce deliye dönmüşler ve tıpkı yeni yetme ergen gibi kendilerinde olmayan onurun sahibine çirkefçe saldırmışlardır... esadın ne olduğundan çok bizim iktidar partisinin haysiyeti zerine düşünmemizde fayda var... bırakın bu yeni yetme emperyal ayaklarını... köprülerini, havaalanlarını, elektrik sntrallerini japona, abd'ye, rusyaya yaptırandan emperyal olamaz olsa olsa madara olur, maskara olur şaklaban olur...

  Grup Yorum'un Esat'ın posteri önündeki pozunu unutmadık - huberhirsch

  Eli kanlı bir diktatöre destek veren bu grup Türkiye'nin diktatörünün karşısında olduğunu söylediğinde trajikomik oluyor.