Kadın çamaşırları çalarken yakalandı

Kadın çamaşırları çalarken yakalandı
Kadın çamaşırları çalarken yakalandı
Adana'da balkonlarda asılı olan kadın iç çamaşırlarını çalan 28 yaşındaki Tuna Nar, suçüstü yakalandı. Polisin gözaltına aldığı Tuna Nar'ın "Kadınlara gıcık oluyordum, bu yüzden çaldım" dediği öğrenildi.

ADANA - Merkez Yüreğir İlçesi'nde 2 günde 5 evin balkonunda asılı olan kadın iç çamaşırları çalındı. Gece ipe astıkları çamaşırları sabah yerinde bulamayan vatandaşlar, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine de polis çalışma başlattı. Ekipler, görgü tanıkları ile görüşerek şüphelinin eşkalini belirledi.

Polisin araştırması sürerken, Haydaroğlu Mahallesi'nde oturan S.G., hava almak için balkona çıktığında elinde poşet ile portakal bahçesine kaçan bir kişi fark etti. Balkondaki çamaşırların da yerinde olmadığını gören S.G., hırsızın peşine düştü. Bu sırada da komşularından yardım istedi. S.G. ve mahalleli, yakalayarak polise teslim etti. Şüpheli Tuna Nar'ın elindeki poşetten çok sayıda kadın iç çamaşırı çıktı.

Gözaltına alınarak Hırsızlık Bürosu'na götürülen şüphelinin uyuşturucu madde kullanmak ve hırsızlıktan kaydı çıktı. Asayiş Şubesi'ndeki sorgusunda, kadın iç çamaşırına karşı ilgi duyduğunu söyleyen Tuna Nar, "Kadınlara gıcık oluyordum. Çamaşırları da bu yüzden çaldım" diye ifade verdiği öğrenildi.

Tuna Nar'ın elindeki poşette ve evinde yapılan aramada, 43 iç çamaşırı ele geçirildi. Şüpheli, sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

DHA - Fatih KARAÇALI


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  portakal

  ,

  Fatih

  ,

  Sabah

  ,

  Kadın

  ,

  Gece

  ,

  Hava

  ,

  Karşı