Kadın sığınma evinden kaçmak isterken pencerede sıkıştı

Kadın sığınma evinden kaçmak isterken pencerede sıkıştı
Kadın sığınma evinden kaçmak isterken pencerede sıkıştı
Zonguldak'ta, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne ait Kadın Sığınma Evi'nden kaçmak isterken pencere ile demir korkuluk arasında sıkışan 15 yaşındaki S.G., itfaiye tarafından kurtarıldı.

 ZONGULDAK - Ailesiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle evden kaçtığı belirtilen S.G., bugün Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerince kent merkezinde bulundu. Daha önce de sık sık evden kaçtığı belirtilen S.G., polisler tarafından Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'ne teslim edildi. Şehir merkezindeki kadın sığınma evine götürülen S.G., iddiaya göre saat 14.00 sıralarından buradan da kaçmak istedi. Binanın 2'nci katındaki penceye çıkan S.G., demir korkuluk ile pencere arasında sıkıştı. Sığınma evindeki görevliler tarafından kurtarılamayan S.G. için polis ve itfaiyeden yardım istendi. Gelen itfaiye ekibi kızı kurtarmak için çalışma başlattı. Demir parmaklıkların uç kısmının vücuduna değmesi nedeniyle acı çeken S.G., demirlerin kesilmesiyle kurtarıldı.

Gelen 112 Acil Servis ekibinin kadın sığınma evinde kontrol ettiği S.G., sağlık durumunun iyi olması nedeniyle hastaneye götürülmedi. Polis olayla ilgili tutanak tuttu.(dha/ Durmuş SEVİNDİK)


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Bugün

  ,

  Çocuk

  ,

  Aile

  ,

  Kadın

  ,

  sosyal

  ,

  kent