Kadınlar matinesinde erkek müzisyene paravan!

Kadınlar matinesinde erkek müzisyene paravan!
Kadınlar matinesinde erkek müzisyene paravan!
Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde bir otelde kadınlar matinesinde sahneye çıkan Nadide Sultan'ın orkestrasında yer alan erkeklerin görünmemesi için sahneye paravan koyuldu.

AKÇAKOCA - Akçakoca'da deniz kenarında bulunan bir otelde düzenlenen kadınlar matinesinde Nadide Sultan sahneye çıktı. Şarkıcının konseri için havuz kenarına sahne kuruldu. Nadide Sultan'ın erkeklerden oluşan orkestrasının görünmemesi için ise otel yönetimi tarafından ilginç bir önlem alındı. Şarkıcının parçalarını seslendirdiği sahne ile orkestrası arasına paravan koyularak erkeklerin görünmesi engellendi. Orkestrası ile kendisi arasına paravan koyulması Nadide Sultan'ı da şaşkına çevirdi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Nadide Sultan seslendirdiği parçalarla geceye katılanları coşturdu. Otelde bulunan erkek müşteriler odaların pencerelerinden ve balkonlarından konseri izlerken, bazı erkek müşteriler de gecenin ilerleyen saatlerinde eşlerinin yanına gelerek konseri izlediler.
İnsanların görüşlerine saygı duyduklarını belirten Nadide Sultan, uygulamanın otel tarafından yapıldığını ifade ederek, "Orkestramla ben her türlü iletişim kurarım. Bu kez de şarkılarımı böyle söyleyeyim" dedi. (Ayşenur YAMAN/DHA)


  ETİKETLER:

  Otel

  ,

  Erkek

  ,

  iletişim

  http://www.radikal.com.tr/1145561114556113

  YORUMLAR
  (13 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İkisi bir arada. - Sömsöm Yarim

  Artık günlük gazete haberlerini okuyunca Zaytung okumuş kadar oluyorum; Zaytungun hit sayısı düşecek bu gidişle...

  Nerden baksan tutarsızlık... - Ad Honorem Dei

  Geleneksel inançları koruma arzusu ile modernler gibi eğlenme arzusunun bileşiminden tuhaf bir melez durum ortaya çıkmış. Yaşam tarzımıza karışıyorlar diye feryatları taa Arşı Ala'ya kadar çıkan arkadaşların, eleştiri hakları saklı kalmak koşuluyla, başkalarının yaşam tarzına saygılı olmaları beklenir. Endişeli modern olmaya gerek yok zira dindarlık görüntüsü altında toplum sekülerleşiyor. AKP, muhtemelen farkında olmadan, toplumu derinden sekülerleştirip, hakiki laikliğin temellerini atıyor. Sadece bir-iki kuşak daha beklemek gerekiyor. Sosyal bilimlerin temel kurallarından biri belli bir amaca dönük davranışın, politikaların amaçlanmayan, öngörülmeyen sonuçlar doğurmasıdır.

  // - Al Capone

  Galiba burasi Afganistan - Degil mi arkadaslar - yoksa ben yanlis mi Gördum, inanmiyorum, mutlaka afganistan dir ? Turkiye olamaz -

  'nereden baksan tutarsızlık...' - nosotros

  görmeye bile dayanamadıklarınızın yaptığı müziği dinlemek niye? bu nasıl bir ilkelliktir ve sahnedeki insanlar nasıl tahammül edebilmiş bu ilkelliğe?

  Taliban konseri mi??? - nedesemboş

  "Bu kez de şarkılarımı böyle söyleyeyim, önemli olan para kazanmam"...diyeceği yerde böyle saçmalık olmaz diyebilseydi keşke...

  Kaşıyın. - Clear

  Her hassas konuyu kaşıyın ve matah bir habermiş gibi kamuoyuna taşıyın.Böyle "uç" ve sivri grupların,Avrupave ABD dahil,her toplumda varlığını sürdürmesine rağmen hem de...Otel sahibi biraz daha zahmete girip,kadınlar okestrası kursaymış(!).

  perde - tripanazom

  Ses kalitesi bir perde düşmüştür artık.