Kadir İnanır'dan sert tepki: Üç beş zibidinin haddine mi?

Kadir İnanır'dan sert tepki: Üç beş zibidinin haddine mi?
Kadir İnanır'dan sert tepki: Üç beş zibidinin haddine mi?
Başbakan Erdoğan'ın yeniden gündeme getirdiği Magazin Gazetecileri gecesinde Ahmet Kaya'ya saldırıldığı geceyle ilgili sanatçı Kadir İnanır'dan sert bir açıklama geldi.

hürriyet.com.tr'nin haberine göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın MGD gecesinde Ahmet Kaya'ya yapılan saldırıyla ilgili ‘ Kimler saldırdı? Gezi Parkı’nda bize saldıranlar saldırdı. Şimdi diyorlar ki ben o sırada tuvaletteydim ben o sırada dışarıdaydım ulan hepiniz oradaydınız.” sözleri ile Kadir İnanır'ı kastettiği iddiaları ünlü sanatçıyı kızdırdı.

İnanır şunları söyledi: "Bu bir iftiradır. 3 - 5 tane kafatasçı bunu ortaya atıyor. Daha önce söylediğim "Benim olduğum yerde benim arkadaşıma kim yanlış yapabilir? Üç - beş zibidinin haddine mi benim dostuma çatal bıçak atmak. Olay içerideki program devam ederken çıkış kapısının önünde oldu, ben ne olduğunu anlamadım. Anladığımda Ahmet oteli terk etmişti zaten" sözlerimin aynısını yazın. Bana bu iftirayı atanlardan mahkemede hem de doğal hukuk yolları ile hesaplaşacağım."


  http://www.radikal.com.tr/1161914116191416

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yalancılar - SaSarya

  O gece en sağlam duruşu garsonlar yapmış. bu böyle biline

  Vay vay vay - yusufdemir55

  Kadir Aga döktürmüş lafları. Onun olduğu yerde arkadaşına yanlış yapamazlarmış. Filimlerde bu üslup kullanılırda, normal yaşantında bu lumpek üslup sana yakışıyormu hemde bu yaşta? Ne yapacaksın şimdi, başbakan'ı mahkemeyemi vereceksin? Öperler adamı Kadir!

  kadir baba - Leoller

  ahmet kaya sarkisini yarida kesip gidip kadir inanir ile selamlasiyor. buna ragmen kadir inaniri suclamak ayiptit

  o gece - kurşunkalem21

  o gece orda olanların hepsini suçlamak çok yanlış. çatal kaşık atıp küfredenleri suçlayabilirsiniz ama falan kişi sen de ordaydın diye suçlamak Ahmet kayaya yapılan kadar linç girişimidir. üstelik o yıllar şimdiki gibi atmosfer yoktu. Ahmet kaya resmen arı kovanına çomak soktu. zaman ve mekan bu sözleri söylemeye o zaman müsait değildi. bir bakıma etki tepki sonucuydu. kaldıki bunların çoğu pişman olmuş. sonuçta Ahmet Kayayı bu insanlar öldürmedi. falan filan.

  Kadir inaniri elestiren yorumcu - siradanbirisi

  Herseyden önce Ahmet Kayaya yapilan saldirida Kayaya shaip cikanlar solculardi. O dönemin ne sagcisi nede dinci sagicisi ona destek olmadi. Simdi gelip size tepki gösteren solculari suclu ilan etmeyin en azindan islami ahlakinizi baskalarina dayatmadan önce kendiniz uyun ve yalan söylemeyin.

  KADIR INANIR'A 3 SORU - Equalizer001

  Kadir Inanir Ahmet Kaya?ya saldirildigi gece ile ilgili: "Benim olduğum yerde benim arkadaşıma kim yanlış yapabilir? Üç - beş zibidinin haddine mi benim dostuma çatal bıçak atmak? demis. Kadir Inanir, iyi demis, hos demis ama bos demis. Birinci soru: Sen Ahmet Kaya?nin nerden arkadasi oluyorsun? Ikinci soru: Sen kimsin ki, senin oldugun yerde arkadasina kimse yanlis yapamasin? Ucuncu ve son soru: Senin oldugun yerde arkadasina biri yanlis yapsaydi, yanlis yapana neler yapardin? Kolay gelsin

  hadi Erdogan'dan hesap sor - ohabey

  "Ulan" diye hitap edip Kadir Inanir'i zan altinda birakan Erdogan. Kadir Inanir mahkemede hesap soracakmis. Hadi bakalim bekliyoruz...