Kağıthane'deki katliamdan kurtulan 10 yaşındaki çocuk ifade verdi

Kağıthane'deki katliamdan kurtulan 10 yaşındaki çocuk ifade verdi
Kağıthane'deki katliamdan kurtulan 10 yaşındaki çocuk ifade verdi

Kağıthane de katliam yapan İhsan E.'nin babası ve amcası Emniyet'te ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi. (Foto: ALİ AKSOYER / DHA)

Kağıthane'de 4 kişinin öldüğü katliamdan kurtulan 10 yaşındaki F.K. pedagog eşliğinde verdiği ifadesinde "Olay sırasında uyuyordum. Silah sesleri duydum. Kalktığımda herkes kanlar içinde yatıyordu. Oradan kaçtım" dedi.

İSTANBULKağıthane’de 4 kişinin öldüğü katliamdan kurtulan 10 yaşındaki F.K. pedagog eşliğinde verdiği ifadesinde "Olay sırasında uyuyordum. Silah sesleri duydum. Kalktığımda herkes kanlar içinde yatıyordu. Oradan kaçtım" dedi.

Kağıthane'de 4 kişinin öldüğü katliamdan kurtulan tek kişi olan 10 yaşındaki F.K.’nın Kağıthane Çocuk Büro Amirliği’nde ifadesi alındı. Pedagog eşliğinde ifade veren F.K. olay sırasında uyuduğunu söyleyerek, “Silah sesleri arasında uyandım. Yataktan kalktığımda herkes kanlar içinde yerde yatıyordu. Çok korktum. O sırada ayakta kimse görmedim. Korkup hızla evden kaçtım. Neler yaptığımı tam olarak hatırlamıyorum" dedi.

Öte yandan üç kişiyi öldürüp intihar eden Erkan İhsan E.’nin olayda kullandığı ruhsatsız silahı aldığı öğrenilen kahveci Osman K. polis tarafından yakalandı. Osman K. işlemleri tamamlandıktan sonra baba İsmail E., ve amca Kudret E. ile birlikte adliyeye sevk edildi.


ALİ AKSOYER / DHA

1 nikah 4 ölüm


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Çocuk

  ,

  silah

  ,

  İntihar