Kahvehanede düello!

Kahvehanede düello!
Kahvehanede düello!
Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir kahvede karşılaşan mahalle muhtarı ile husumetlisi silahlarına sarıldı. Bir kişi öldü, iki kişi yaralandı

RADİKAL - Olay, dün saat 21.00'da Dallıca mahallesindeki bir kahvede meydana geldi. Nazilli’ye bağlı Ocaklı mahallesinin muhtarı evli 3 çocuk babası Ali İhsan Demiralay (63) bir gruparkadaşıyla kahvede otururken, akrabası Yılmaz Aksoy (34) ve husumetlisi Barbaros Aksoy (44) kahveye geldi. Barbaros Aksoy ile muhtar Demiralay bir süre sonra tartışmaya başladı.

SİLAH TUTUKLUK YAPINCA...

Görgü tanıklarının ifadesine göre; belindeki ruhsatsız tabancayı çıkaran Barbaros Aksoy muhtara ateş etmek istedi. Ancak silah tutukluk yapınca muhtar da belindeki ruhsatlı silahı çekti. Sonra ikisi de birbirine ateş etti. Muhtar Ali İhsan Demiralay ikisi karnına biri bacağına isabet eden 3 kurşunla, Barbaros Aksoy da üçü sırtına, biri başına olmak üzere vücuduna isabet eden 7 kurşunla yaralandı. Bu sırada çıkan arbedede Aksoy’un akrabası Yılmaz Aksoy da başına aldığı sandalye darbesiyle yaralandı. Yılmaz Aksoy, olay yerinden kaçtı.

 

Barbaros Aksoy (Solda) - Muhtar Ali İhsan Demiralay (Sağda)


Kahvedekiler durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Gelen 112 ekipleri, Barbaros Aksoy ile muhtar Ali İhsan Demiralay'ı çevredeki ayrı hastanelere kaldırdı. Olay yerinden kaçan Yılmaz Aksoy ise polis tarafından yolda yakalandı. Tedavisi için hastaneye götürülen Yılmaz Aksoy, taburcu edilince emniyete götürüldü. Hastanede tedaviye alınan diğer iki yaralıdan Barbaros Aksoy yaşamını yitirdi. Muhtar Ali İhsan Demiralay’ın tedavisinin sürdüğü bildirildi.

CİNAYET SUÇUNDAN HAPİS YATMIŞ

Ölen Barbaros Aksoy’un bir süre önce muhtar Demiralay’a giderek konutuyla ilgili su sorunu konusunda yardımcı olmasını istediği, ancak muhtarın elinden bir şey gelmeyeceğini söyleyerek yardımcı olamayacağını söylediği, aralarında bu nedenle husumet çıktığı öne sürüldü.

Cinayet suçundan cezaevinde yattığı ve 3 yıl önce tahliye olduğu belirtilen Barbaros Aksoy’un cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. (DHA)


  ETİKETLER:

  Cinayet

  ,

  Aydın

  ,

  silah

  ,

  muhtar