Kalaycı'nın zanlısı gözaltında

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Göksel Kalaycı'nın geçen cuma günü fakültenin otoparkında uğradığı silahlı saldırıda öldürülmesi olayının zanlısı olduğu öne sürülen bir kişi gözaltına alındı.

İSTANBUL - İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Göksel Kalaycı'nın geçen cuma günü fakültenin otoparkında uğradığı silahlı saldırıda öldürülmesi olayının zanlısı olduğu öne sürülen bir kişi gözaltına alındı.
Polis önceki gece Fatih'te bir otele düzenledikleri operasyonda Yusuf Cevahir adlı kişiyi gözaltına aldı. Susma hakkını kullandığı belirtilen zanlı, üç görgü tanığınca teşhis edildi. Yakalandığında üzerinden bir pasaport çıkan Cevahir'in tanınmamak için bıyıklarını kestiği öne sürüldü. Kalaycı'nın ölen hastası işadamı Ahmet Cevahir'in akrabası olduğu öne sürülen zanlının, yaralama ve cinayet gibi olaylardan sabıkası bulunduğu da belirlendi. Kalaycı'nın cenazesi bugün 09.00'da İÜ'de yapılacak törenin ardından Ataköy 5. Kısım Camii'nde kılınacak cenaze namazını müteakip Sarıyer Mezarlığı'nda toprağa verilecek.


    http://www.radikal.com.tr/7630537630530

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.