Kaldırım çöktü, genç kız çukura düştü

Kaldırım çöktü, genç kız çukura düştü
Kaldırım çöktü, genç kız çukura düştü

Arşiv fotoğrafı

Eyüp'te okula gitmek için evinden çıkan 13 yaşındaki kız çocuğu, üzerinde yürüdüğü kaldırımın çökmesi sonucu boşluğa düştü. Talihsiz çocuk, itfaiye ekiplerinin yarım saatlik çalışması sonucu çıkarıldı.

İSTANBUL - Olay, saat 07:00 sıralarında Eyüp Karadolap Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi'nde meydana geldi. Babaannesiyle birlikte okula giden Kılıçarslan İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencisi Melis Altın, yürürken kaldırım birden çöktü. Talihsiz kız çocuğu, çökme sonucu kaldırımın oluşturduğu boşluğa düştü. Yaklaşık 2 metrelik boşlukta mahsur kalan Melis'i kurtarmak için çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri Melis'in beline halat bağlayarak boşluktan çıkardı. Hafif yaralanan Melis, ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Belediye ekipleri olayın ardından oluşan çukuru kapatmak için çalışma başlattı. Melis Altın'ın okul arkadaşları, "Melis okula gelirken kaldırım çökmüş. Bu sırada çukurun içine düşmüş. İtfaiye ekipleri gelip Melis'i çıkardı" dediler. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Melis'in hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. 


DHA


  http://www.radikal.com.tr/113241311324132

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kapatılan çukurlar - ilknure

  sürekli gazetelerde görüyoruz bu tür kazaları fakat bu çukurlar hemen kapatılıyor. olay yeri inceleme kontrol etmeyecek mi bu çukurları? neden kaldırımlar kayma yapıyor inceleme yapılmayacak mı? bu olayların sorumlusu belediye ya da taşeron firma herneyse bulunamayacak mı? illa bir insanımızın canını kaybetmesi mi gerekiyro bu çuykurlarda? aa affedersiniz, insanlarımız ölse bile bu ihmaller yüzünden pek önemsenmiyorum değil mi? unutmuşum. Devletimiz çok yaşa!!!

  çukur - Dpd06

  Çukur taksimde olunca çok tehlikeli, aman vatandaş zarar görmesin ama çukur başka yerde olunca vatandaş istediği kadar zarar görebilir, hiç problem yok. İşte yeni Türkiye anlayışı.