Kaldırımda doğum yaptı, bebeği bırakıp kaçtı

Kaldırımda doğum yaptı, bebeği bırakıp kaçtı
Kaldırımda doğum yaptı, bebeği bırakıp kaçtı
Bağcılarda kaldırımda yürürken doğum yapan, kısa süren şaşkınlığın ardından arkasına bakmadan yürüyüp gitti

Çağatay KENARLI

İSTANBUL - Bağcılar’da Salı günü saat 00.35 sıralarında meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti : Kaldırımda bir erkek ve bir kadınla yürüyen kimliği belirsiz kadın yürürken doğum yaptı. Şaşkınlık içinde uzun süre bebeğe bakan 3 kişi daha sonra arkalarını dönerek kayıplara karıştı. Kaldırım üzerindeki bebeği önce yoldan geçen bir çocuk fark etti. Çocuğun haber vermesi üzerinde çevreden gelenler polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis, yeni doğan bebeği Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.

BEBEK SAĞLIKLI
Sağlıklı olduğu belirlenen bebek, hastaneden taburcu edildikten sonra çocuk esirgeme kurumuna teslim edilecek. Polis ise, çocuğu doğurup kaçan annesi ile yanındaki 2 kişiyi arıyor.(dha)

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle


  http://www.radikal.com.tr/1090366109036610

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İmkansız. - ertanöngür

  Yürürken çocuk doğurmak imkansızdır. O haberin görüntülerini izledim, çok net olmamakla birlikte o bebeği büyük ihtimalle bir beze sarmış zaten bir yere bırakmaya gidiyorlardı, giderken bebek düştü, düşünce de almadan uzaklaştılar. Akıl var mantık var, 16 yaşında, ilk defa doğuran bir kız yürürken çocuk doğuramaz. Haydi yapışık bacakların arasından çocuk çıktı, peki kızın donu da mı yoktu? Ne diyeyim daha. Allah akıl fikir versin.

  ?? - filiz.guntay

  Konu ile ilgili soru işareti yaratan noktalar mevcut. Bu kadın iç çamaşırı giymiyor mu da bebek delik cepten düşen madeni para gibi fırtlayıveriyor, en önemlisi de nerede bu kordon? Doğum işlemi öyle temiz bir iş de değil kan revan içinde kalır ortalık. Bence çok değişik senaryolar üretilebilir, ama kesinlikle bebeğe ve annesine DNA testi yaptırılmalı...

  !!! - Filiz Balcı Ulusoy

  Olsun doğurun her şartta , devlet bakar..kürtaj falan yok..kaldırıma pırtlatın,arkanıza bile bakmayın ! Kümeste tavuk olmanız işlerine gelir...!

  DEVLET BAKARMIŞ.. - adgu

  Başörtüsüne gelince inanç özgürlüğü diye bas bas bağıranlar, kürtaja gelince nerede inanç özgürlüğünüz, herkes sizin gibi inanmak zorunda mı!!AYRICA DEVLETİN KURUMLARINDA DAHA BEBEKKEN İSTİSMARA UĞRAYACAĞIMA DOĞMADAN BU ÇİLEDEN KURTULMAYI TERCİH EDERİM, bir de dalga geçer gibi mutluluklar diliyor yorum yazanlar...dile kolay tabii doğurun devlet bakar demek, günahsa günah benim SİZE NE!!!

  başörtülü kadınlarımız oyun hep sizin üzerinize mi... - sadoge

  Bütün kadınlara sesleniyorum. Annelere bacılarımıza geçit vermeyin yol vermeyin kürtaj yasasına. Yaşamlarınıza yaşamlara sahip çıkın. Karunlara diktatörlere imparatorlara padişahlara yaşam hakkınızı belirleme hakkını vermeyin. Yaşamı Allah ile kulu belirler. Yarınınızı yok etmek istiyorsanız sessiz kalın. Suskun kalın. Ey başörtülü kadınlar annelerim bacılarım. Ey islama inanmış onun için yaşamını bedenini adamış kadınlarımız. Sizleri asıl bekliyorum. Asıl oyun sizin üzerinizedir. Sizin saf samimi duygularınızadır. Yarın gençleriniz heyecanlarına yenildiğinde beraberliklerinin sonunda bir bebe rahme düştüğünde yaşam hakkı deyip gençlerin yaşamlarına ölümlere davet çıkartılıyorsa ailelerin gelecekleri kana gözyaşına dönüştürülüyorsa. Yaşamın kürtajına değil ölüme kürtaja evet. Hadi yarın 8 Haziranda Ankara’da İstanbul’da bütün Türkiye’de toplanın. Dolmuş paranız yoksa da otobüs paranız yoksa da düşün yollara. Birlesin kadınlar. Yarının acılarında birleşeceğinize teker teker ocaklarınıza ateşler düşeceğine yalnız yalnız. Bugünden yarının acılarını kaldırmak için düşün yollara. Yalınayak gerekirse. Erkekler sizlerde kadınlarınıza sahip çıkın. Yarınınıza kürtaj yapılıyor. Demokrat haklarınıza kürtaj yapılıyor. Bugününüze sahip çıkamadınız bari yarınınıza sahip çıkın.

  Zirve.. - şirinsan

  Gerçekten bu kadar saçma sapan bir haber olamaz.. Pes! Haberciliğin kalitesi giderek yükseliyor..Böyle saçmalıklarla sayfa doldurmak yerine gündemdeki konulara dair sokakta insanlarla röportaj yapsanızlar yayınlasanız.. Daha güzel olmaz mı..

  Yok artık! - baybalta

  Cüzdanını düşürse hatta cüzdanı bırak poşetini falan düşürse daha fazla tepki verirlerdi. "tabelayabakalım" adlı kullanıcı gerekli açıklamayı yapmış. Radikal'in haberi böyle yayınlaması da ayrıca enteresan...