Kalem müdürünü kız arkadaşıyla dövdüler

Kalem müdürünü kız arkadaşıyla dövdüler
Kalem müdürünü kız arkadaşıyla dövdüler
Ordu'nun Ünye İlçe Belediyesi eski özel kalem müdürü 43 yaşındaki Hasan Çiftçi ile kız arkadaşı 30 yaşındaki G.S., kira kontratı nedeniyle tartıştığı 2 kişinin saldırısına uğradı. Çiftçi ve kız arkadaşı hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu olurken, şüpheli 2 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

ORDU - Ünye Belediyesi’nde 2011 yılında işten çıkarılan özel kalem müdürü Hasan Çiftçi ile kız arkadaşı G.S., pazartesi günü restoran olarak kiraladıkları yer hakkında dükkan sahibi İ.B. ve K.B. ile tartıştı. Kira kontratı nedeniyle çıktığı belirtilen tartışma kavgaya dönüşünce Hasan Çiftçi, G.S., K.B. ve İ.B. birbirlerini dövdü. Sopalarla yaralanan Hasan Çiftçi ile kız arkadaşı G.S., Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Aldığı darbeler nedeniyle başına dikiş atılan, parmakları da kesilen Hasan Çiftçi ve darbe alan kız arkadaşı G.S., tedavileri ardından taburcu edildi. Şikayet üzerine, Jandarma tarafından gözaltına alınan İ.B. ile K.B. sevk edildikleri nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Kız arkadaşı ile birlikte can güvenliği olmadığını, saldırganların serbest kalmasına avukatı aracılığıyla itiraz edeceğini belirten Hasan Çiftçi, şöyle dedi:

"Bir restoran için yer kiralamıştık, kira kontratı da vardı. Mal sahipleri daha sonra burayı bizden almak istedi. Bu nedenle aramızda tartışma çıktı, kavga ettik. Bize saldırdılar. Şimdi serbest geziyorlar. Bundan dolayı can güvenliğimiz olmadığından rahatsızız. Ünye’de gezebilecek durumum yok. Bu nasıl adalet anlamış değilim." (DHA)