Kamera yine gördü

Emniyet Müdürlüğü'nün Torbalı ilçesinde kurduğu kameralı kent güvenlik sistemi sayesinde, bir otomobilin koltuğunun altında ruhsatsız tabanca ve samuray kılıcı bulundu, sürücü gözaltına alındı.

İZMİR - Emniyet Müdürlüğü'nün Torbalı ilçesinde kurduğu kameralı kent güvenlik sistemi sayesinde, bir otomobilin koltuğunun altında ruhsatsız tabanca ve samuray kılıcı bulundu, sürücü gözaltına alındı.
24 saat izlenen kameralar, önceki gün saat 19.15 sıralarında, Tepeköy Mahallesi Eğrek Meydanı'nda park halinde bulunan otomobildeki kişinin, elindeki tabancayı sakladığını tespit etti. Olay yerine giden karakol ekibi ise araç koltuğunun altında ruhsatsız 9 milimetre çaplı tabanca, 11 mermi ile kılıfı içinde samuray kılıcı ele geçirdi. 30 yaşındaki Mehmet Kankılıç, gözaltına alındı. Meydan, bina, okul ve kavşaklara 10 ay önce kurulan kent güvenlik kamera sistemiyle, daha önce yankesicilik yapan üç kişi, iki minibüs hırsızı yakalanmış, bir motosiklet ile otomobilin çarpışması, saniye saniye görüntülenmişti.


    http://www.radikal.com.tr/7379507379500

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.