Kamerayı gizledi, kendini gizleyemedi

Kamerayı gizledi, kendini gizleyemedi
Kamerayı gizledi, kendini gizleyemedi
Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde tuvalete kamerayı yerleştirdiği iddiasıyla aranan E.D.'nin kimliğinin kameranın ayarlarını yaparken farkında olmadan kendi görüntüsünü de çekmesiyle belirlendiği anlaşıldı.

Kocaeli'de son günlerin en çok konuşulan konusu haline gelen Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ndeki kadınlar tuvaletine yerleştirilen gizli kamera olayının failİ Erol D. bugün yakalandı.
İki gündür tüm medya kuruluşlarında da yer alan olay tüm kentte büyük şok etkisi yaratırken, kimliği kamerayı yerleştirirken farkında olmadan kendi görüntüsünü de kaydetmesi sayesinde ortaya çıkan Erol D. bugün Asayiş Şube ekiplerinin takibi sonucu yakalanarak gözaltına alındı.
Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde çalışanların yanı sıra buradaki Şehir Tiyatrosu oyuncularının, tiyatro öğrenimine gelen öğrencilerin ve velilerin yanı sıra Kültür merkezi'ne gelip tuvaletleri kullanan herkesin psikolojisinin bozulmasına neden olduğu belirtilen Erol D.'nin ifadesi alınmaya devam ediliyor. Bu arada Erol D.'nin zaman zaman yanına gittiği Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ndeki kafeteryayı işleten ve olayı duyunca büyük üzüntü yaşayan ağabeyi de kafeteryayı kapattı.

(DHA)