'Kan' kokulu pankartlar!

'Kan' kokulu pankartlar!
'Kan' kokulu pankartlar!
İstanbul'da Ülkü Ocakları ile Alperen Ocakları, "Burnumuzda tütüyor Çinli'nin kan kokusu" yazılı pankartları astı. sosyal medyada pankartlara tepki yağdı

RADİKAL - Çin devletinin Uygur Türklerine baskı yaptığını öne sürüp protesto gösterileri yapan BP’nin gençlik teşkilatı Alperen Ocakları’nın İstanbul Ataşehir’de astığı “Burnumuzda tütüyor Çinli’nin kan kokusu” yazılı pankart sosyal medyada paylaşıldı. HP’ye yakınlığıyla bilinen Ülkü Ocakları da Kemalpaşa'da “Burnumuzda tütüyor Çinli’nin kan kokusu” yazılı pankartı binasından sallandırdı. Bu pankart nedeniyle Ülkü Ocakları ve Alperen Ocakları’na sosyal medyada tepki yağdı. (Oda tv)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Oda Tv

  ,

  Çin

  ,

  Protesto

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/139270313927034

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  komik pankartlar !!! - gemerekli

  Şimdi buradaki pankartlar ve afişler yazan ve asanların kültür ve cehalet seviyelerini ortaya koymuş zaten bundan şüphe yok. Peki madem. Ben bu hunharca eleştiren arkadaşlara başka bir soru sorayım. Vanda Diyarbakırda duvarlara asılan afişleri gördünüz mü ? Eleştirdiniz mi ? Görmediniz ve eleştirmediniz. Çünkü onlar demokratik haktı öyle değil mi !!! Tatlı su insancıkları sizi !!!

  Çin devleti ile anlaşmak lazım. - hamzaakyol

  bizim mhplileri onlara verelim. onlar da uygur türklerini bize göndersinler. bizim ülkemizde kültür düzeyi biraz daha yükselir. çinliler ise ramazanda oruç tutmayan mhplileri döverek kendilerini tatmin ederler. böylece hem çinliler, hem uygur türkleri hem de biz karlı çıkarız. mhpliler de müslümanlık adına insanları dövemez, tam tersine müslümanlığı yerine getirmedikleri için çinlilerden dayak yemiş olurlar.

  NE DURUYORSUNUZ - Selimserincan

  Çin bütün haşmetiyle orada duruyor.Buradan meydan okumakla olmuyor. Çinlilere benzeyen Japonları Korelileri dövmekle de olmuyor. Lokantaları taşlamak hiç olmuyor. Çine savaş açın en iyisi. Gazanız mübarek olsun.

  kraldan çok kralcı olmak! - user405315

  hakiki türklerin hepsi çekik gözlüdür,kazak kırgız özbek türkmen ve Öztürk olan tatarlar ve turan kavmi, hunlardan beri türk olan Moğollar bile! türklerden başlayın öldürmeye...