Kandil, Time dergisinden çok memnun!

Kandil, Time dergisinden çok memnun!
Kandil, Time dergisinden çok memnun!
Murat Karayılan, Öcalan'ın Time dergisi tarafından en etkili 100 kişi arasında gösterilmesi karşısındaki memnuniyetini dile getirirken, Öcalan'ın tanıtım yazısını yazan Sinn Fein lideri Garry Adams'a da teşekkür etti.

Radikal.com.tr - ABD 'nin ünlü Time dergisinin Abdullah Öcalan'ı "Dünyanın En Etkili 100 Kişisi" anketinde göstermesi PKK 'nın dağ kadroları tarafından da memnuniyetle karşılanmış gibi görünüyor. 

Bugün Kandil'de Abdullah Öcalan'ın 'çekilme' çağrısına istinaden bir açıklama yapan örgütün iki numaralı ismi Murat Karayılan da sözlerine bu konuyla başladı.

Fırat Haber Ajansı'nda yer alan habere göre, KCK Yürütme Konseyi Başkanı Murat Karayılan, Öcalan'ın Time dergisi tarafından en etkili 100 kişi arasında gösterilmesi karşısındaki memnuniyetini dile getirirken, Öcalan'ın tanıtım yazısını yazan Sinn Fein lideri Garry Adams'a da teşekkür etti.


  http://www.radikal.com.tr/113107211310721

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Dunya'nin en etkili 2 kisisi... - Turk

  Nedense; TIME Dergisi'nin bu yilki secimini Turk Medyasi "es" gecti. Zaman'a bakiyorsunuz, Fetullah Guven var. Abdullah Ocalan bir kisa cumleyle gecistirilmis. Radikal'de Abdullah Ocalan var. Fetullah Gulen yok! Yine'de bu iki gazete soz etmeye cesaret ettmis! Digerlerinde ses yok! *** Isin dogrusu: Dunyanin En Etkili 100 Kisisinden 2'si Turkiye'den: Abdullah Ocalan ve Fetullah Guven...