'Kapanan rallici mini eteğiyle pazarlama zirvesinde' tweetine dava

'Kapanan rallici mini eteğiyle pazarlama zirvesinde' tweetine dava
'Kapanan rallici mini eteğiyle pazarlama zirvesinde' tweetine dava
Başörtüsü takmaya başlayan rallici Burcu Çetinkaya kendisi ile ilgili Twitter'da yazılan bir mesaja hayli kızdı. Ünlü rallici, mesajı yazan kişiye "Bu iftira için size dava açacağım." dedi.

Sabah 'ta yer alan habere göre, Burcu Çetinkaya 'ya yönelik tweet'te, "15 gün önce tesettürlü fotoğrafı ile sosyal medyayı sallayan Burcu Çetinkaya, bugün siyah mini eteği ve sarı saçlarıyla pazarlama zirvesinde" diye yazdı. Mesajın sosyal medyada hızla yayılması üzerine yazılanları gören Çetinkaya, söz konusu kişiyi dava edeceğini söyledi. 

'SİZE DAVA AÇACAĞIM'
 

Burcu Çetinkaya, 'Çisel Cebbar' adlı kişiye cevap olarak şunları yazdı: "Bu iftira için size dava açacağım. Ben kararımdan dönmedim, inşallah da dönmeyeceğim. Hemen twiti de silmişsiniz. İftira atmak kolay tabi! Açılmadım ve açılmayacağım inşallah!"


  http://www.radikal.com.tr/116484011648409

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  eits adlı yorumcuya - sks222

  Habere kulp takma aşkı mı? Bu bölüm zaten habere yorum getirmek için kullanılıyor. Habere kulp takmayacaksanız sizin işiniz ne ? Beğenmediğimi okumamam ve yorum yapmamam tavsiyenizi kendiniz de beğenmediğiniz yorumları okumamak ve cevap vermemek gibi uygulayabilirsiniz. Sizler bizlere tahammülsüzsünüz. Biz de sizin kirli iktidarınıza ve bizlere dayatmalarınıza. Ama susmayacağız işte..

  ajar20 yorumcu ve türbana özgürlük anlayisi - siradanbirisi

  Kadindan elinizi cekin diyen ve solculari sucluyan yorumcu. Sorum sana: Sivasda insan yakan dincilerle ilgili fikriniz ne? Basi acik bayanlara saldiran cübbelilerle ilgili fikriniz ne?

  Bizzzzz - ajar20

  Osmanlı devleti yıkıldığı günden taa bugüne koca ülkenin değişmeyen tek gündem maddesi "Kadın nasıl giyinmeli". Ne kadar da seviyesiz bir Ülke.. Ne kadar cahil bir toplum. Ne kadar ilkel bir düşünce. Ne kadar zavallı bir inanç. Bir kadının ne giydiğini bir erkek nasıl tartışır?. Bir insanın inancı bir başkasını neden alakadar etsin?. Son olarak bu ülkede sosyal demokratlar ne zaman halka ve inançlarına sahip çıkacaklar artık?

  sks222 - eits

  yahu nedir bu her habere bir kulp bulma aşkınız? göz önünde bir insan, örtünmeyi tercih ettiği için haber yapılıyor ve aymazın teki çıkıp kadına iftira atıyor. kadın da mahkemeye gideceğini söylüyor. bunun haber değeri yok mu? madem radikal'in haber tarzını beğenmiyorsunuz, takip etmeyin? madem hiçbir haber sitesini beğenmiyorsunuz, buyrun, 100 liraya bi domain alın ve kendi sitenizi kurun. bu ne tahammülsüzlük anlamıyorum.

  Kişisel - savassarioglu

  Dünyada bir buçuk milyar takipçisi olan bir inanç sisteminin getirdiği kurallar "kişisel tercih" değildir.

  Yazık kadınlara - osman cocuk

  asıl vahim olan bu insanların bu din in emridir diye kandırılmalarıdır

  açılsa bile size ne - nese2010

  kişisel tercihlere saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz?