Kapkaççı ağaçta yakalandı

Şişli ve Beyoğlu'nda çok sayıda kapkaç olayına karıştığı öne sürülen bir kişi, polisten kaçmak için çıktığı ağaçta yakalanarak gözaltına alındı.

İSTANBUL - Şişli ve Beyoğlu'nda çok sayıda kapkaç olayına karıştığı öne sürülen bir kişi, polisten kaçmak için çıktığı ağaçta yakalanarak gözaltına alındı.
Şişli Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı bir uygulama sırasında, Şişli ve Beyoğlu'nda çok sayıda kapkaç olayına karıştığı bildirilen C.Z, gözaltına alınmak istendi. Mecidiyeköy'de polisten kaçarken bir ağaca tırmanan C.Z, gözaltına alındı. Zanlının Şişli'de kapkaça uğrayan yedi kişi tarafından teşhis edildiği belirtildi.
Tekstilci Atilla Türkmen ile eşi Aytül Türkmen de Florya'da kapkaça uğradı. Bir lokantadan çıktıktan sonra arabalarına doğru giden çiftin yanına yaklaşan otomobildeki üç kişiden biri, Aytül Türkmen'in kolundaki çantayı almak istedi. Çantasını bırakmayan Türkmen, yere düşerek bir süre sürüklendi. Kapkaççılar, başını kaldırıma çarptığı belirtilen Türkmen'in bıraktığı çantayı alarak kaçtı. Türkmen Florance Nightingale Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Kapkaççılar ve plakasının 34 AS 0813 olduğu bildirilen otomobil aranıyor.


    http://www.radikal.com.tr/7510177510170

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.