Kapkaççıların gözü döndü

Kocaeli'nde hayatında ilk defa bir cep telefonu alan Muhittin Gönen, telefonunu çalan kapkaççıları kovalayıp yakalayınca bıçaklanarak yaşamını yitirdi.

KOCAELİ - Gebze'ye bağlı Darıca beldesinde, yeni aldığı cep telefonu kapkaç yöntemiyle çalınan Muhittin Gönen, yakaladığı kapkaççılar tarafından öldürüldü.
Emek Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerindeki Dostlar Kıraathanesi'ni işleten 40 yaşındaki Gönen, önceki gün ilk kez cep telefonu satın aldı. 150 YTL ödediği cep telefonunu kahvesinin önünde inceleyen Gönen'in yanına yaklaşan bir kapkaççı, telefonu kaparak kaçmaya başladı. İki saat önce satın aldığı telefonu kurtarmak için kapkaççının peşine düşen Gönen, yolun sol tarafındaki ara sokakta bekleyen beyaz renkli Renault marka otomobile binen kapkaççıyı yakaladı.
20 metre sürükleyip, bıçakladılar
Otomobil içindeki kapkaççının elinden telefonunu almaya çalışan Gönen'e, gözcülük yaptığı sanılan bir başka kişi vurmaya başladı. Otomobili hareket ettiren kapkaççılar, Gönen'i 20 metre sürükledikten sonra bıçakla boynundan yaralayarak kaçtı. Çevredekiler tarafından özel Boğaziçi Hastanesi'ne kaldırılan Gönen, burada serum bağlandıktan sonra Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Atardamarı kesilen Gönen, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Otomobilde pusuya yatmış
Ağabeyinin öldürülmesine isyan eden Tahsin Gönen, "Kapkaççılardan biri telefonu alırken, biri otomobilde beklemiş, diğeri de gözcülük yapıyormuş. Abim cep telefonunu almaya çalışırken arabayla sürükledikten sonra bıçaklayarak öldürmüşler" dedi. Bir çocuk babası olan Muhittin Gönen, önceki gün toprağa verildi.


    http://www.radikal.com.tr/7414917414910

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.