Kara Para Aşk izle yeni bölümde Elif, Tayyar'ı bulur (ATV Canlı Yayın)

Kara Para Aşk izle yeni bölümde Elif, Tayyar'ı bulur (ATV Canlı Yayın)
Kara Para Aşk izle yeni bölümde Elif, Tayyar'ı bulur (ATV Canlı Yayın)
ATV'nin yeni sezondaki iddialı dizileri; Kara Para Aşk, Kaçak ve Karadayı yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Bahar'ın ölüm haberini alan Elif yıkılmıştır. Sevdiklerini elinden alan kişinin Tayyar olduğuna emin olan Elif, babasının beylik tabancasını alıp, Tayyar'ın kapısına dayanır. (Kara Para Aşk 31. bölüm özeti ve ATV canlı yayın akış rehberi)

Yönetmen sandalyesinde Halil İbrahim Sofrası, Kül ve Ateş, 6 Mantı ve Babam İçin gibi projelerin de rejisörlüğünü yapmış 8 Temmuz 1981 doğumlu Ahmet Katıksız’ın oturduğu Kara Para Aşk dizisinin senaryosunu ise Selma Ergenekon ve Eylem Canpolat birlikte yazıyorlar.

Bahar'ın yaşadıklarının tek sorumlusu Tayyar’dır ve ancak onu öldürürse bu kabus sona erecektir. Elif’i durdurabilecek tek kişi ise Ömer’dir. Ömer, Elif’i durdurabilecek midir?

Hüseyin bir kez daha istemeden can almıştır. Cinayetin izlerini örtmeye çalışırken arkasında bıraktığı delillerden habersizdir. Bahar cinayetini araştıran ekip, bir bir delillere ulaşmaktadır. Hüseyin bu kez Ömer’in ve Arda’nın dikkatini çekmeden bu işten de sıyrılmayı başarabilecek midir?

ATV CANLI YAYIN AKIŞ REHBERİ

Hüseyin, Ömer ve Elif’in dikkatlerini dağıtmak zorunda olduğunun farkındadır. Nedret’e gidip İpek’ten söz eder. Ömer’in eski nişanlısının şubeye atandığını öğrenen Nedret, boş durmaz ve Ömer’le konuşur. Hüseyin’in Elif’le onu ayırmak istediğini, bunun için de kendisine iş birliği teklif ettiğini söyler. Şaşkına dönen Ömer, Hüseyin’in karşısına çıkar ve Nedret’in doğru söyleyip söylemediğini anlamaya çalışır.

Kara Para Aşk’ta kim kimi canlandırıyor?

Tuba Büyüküstün – Elif Denizer, Engin Akyürek - Ömer Demir, Nebahat Çehre - Zerrin Denizer, Erkan Can - Tayyar Dündar, Tuvana Türkay - Bahar Çınar, Tansu Taşanlar - Arda Çakır, İlkin Tüfekçi - Pelin Serter, Kerimhan Duman – Ferdi, Ali Yörenç - Fatih Dündar, Saygın Soysal - Metin Dündar.

KARA PARA AŞK 31. BÖLÜM FRAGMANI

Nebahat Çehre Kara Para Aşk’tan neden ayrılmıştı?
Samsun'da dört çocuklu bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen 15 Mart 1944 doğumlu usta sanatçı Nebahat Çehre diziden neden ayrıldığını “Bir sanatçı her şeyi para için yapamaz. ‘Nebahat Çehre’yi alalım kadro güçlensin’ diye düşünülen rol bana uymaz, mutlu olmadığım, beklentimi bulamadığım karakteri oynamamalıyım. Ancak seveceğim rolde başarılı olurum.” Diyerek özetledi.