'Karayılan'dan İpekçi'ye: Sürece uygun gerilla üniforması istiyoruz

'Karayılan'dan İpekçi'ye: Sürece uygun gerilla üniforması istiyoruz
'Karayılan'dan İpekçi'ye: Sürece uygun gerilla üniforması istiyoruz
PKK'nın Kandil'deki yöneticilerinden 'Murat Karayılan' adıyla açılan fake hesaptan atılan tweet'te, modacı Cemil İpekçi'den, barış ve çekilme sürecine uygun 'gerilla üniforması' için yardım istendi.

ERZURUM - Murat Karayılan adını taşıyan Twitter hesabından dün saat 23.09'da atılan tweette, "Sn. Cemil İpekçi, malum çekilme sürecindeyiz. Gerila için üniforma değişikliği düşünüyoruz. Sürece uygun tasarımlarınız olursa değerlendiririz" denildi.
Bu tweete, "Ayşe Hür" adıyla yapılan yorumda, " Türkiye 'nin gelmiş geçmiş en sevimli espricisi seçiyorum sizi. Eğer kabul ederseniz elbet:))" diye karşılık verildi.
"Cemil İpekçi" adıyla ise bu konuda şu tweet atıldı:
"Ne düğümmüş bu çözmeye çalıştıkları. Çözüm süreci bir türlü bitmedi. En iyi yapılmış gemici düğümü olsa bugüne kadar çözülürdü:)" (Hümeyra PARDELİ/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/114800811480087

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Karayılan'dan ipekçiye hk. - runekson

  pkk terör örgütünün elebaşısı karayılan, madem ki çözüm süreci adı altında bir süreç yürütülüyor, manşetlere binlerce gerilla fotoğrafı taşıyarak nereye varmak isteniyor, gerillalar çözümden sonra ne işlerine yarayacak bu soruya cevap vermeleri gerekir.eğer bu bir gövde gösterisi ise TSK nin personel sayısı 600 bin pkk nın gerilla sayısı 100 bin diyelim bu ikisini çatıştırırsanız,ortaya nasıl bir tablo çıkar,bunları görüp tehdit senaryolarından vazgeçmeleri gerektiğini düşünüyoruz.

  Bu ne biçim habercilik? - Murat Odak

  Hesabın "fake" olduğunu satır arasında belirtmişsiniz, ama dikkatli okumayanlar, haberin yalnızca başlığına bakanlar veya bu sözcüğün anlamını bilmeyenler hiçbir şey anlamayacak. Nitekim yorumlardan görüldüğü üzere de anlamamış. Sırf sansasyonel olacağım diye bu kadar ucuz yollara başvurmanızı gazetenizin ağırlığına yakıştıramadım.

  Tespit - ibretnüma

  Twiti atan arkadaşın son derece derin bir espiri anlayışı olduğunu belirttikten sonra kendisini süreçte bundan sonra gelebilecek muhtemel yüzsüzlükler, -hastane kayıtları, belediye binaları gibi- konusundaki öngörüsünden ötürü de kutluyorum.

  Şaka mı cüret mi siz karar verin! - armagandenizci

  Zaytung musun nesin?

  Gunesimden kac - TosunBunu

  Benim onerim RedKid deki Dalton kardeslerin kiyafetleri olacak.pekekecilerin teroristlikden politikaciliga gecisi esnasinda gerekli olan pr calismasi da aradan cikar.Uniformalarin uzerine I love akepe yazilirsa tam olur.

  Bu Kadar Zahmete Ne Gerek? - Clear

  Çiçekli üniforma giysinler,başlarına da çiçeklerden taç,boyunlarına da çiçeklerden gerdanlık taksınlar,hani şu bir zamanların Hawai modası gibi...Hı,Hı,Hııı!

  Fantastik - X120

  Cemil İpekçi'den gerilla kostümü talep etmek! Cidden çok fantastik bir durum. Cemil İpekçi'nin olayı desenli şilebezidir, size uymaz. Siz dağ bayır pratiği olan insanlarsınız, en konforlu kıyafeti kendiniz bilirsiniz. İyisi mi siz istediğiniz giysiyi tasarlayın, dikecek atölyeyi nasılsa bulursunuz.