Kardeş Kılıçdaroğlu bekçiliğe geri döndü

Kardeş Kılıçdaroğlu bekçiliğe geri döndü
Kardeş Kılıçdaroğlu bekçiliğe geri döndü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir'de bekçilik yapan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, yeni görev yerindeki işine sessiz sedasız başladı

İZMİR - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’nun İzmir’de bekçilik yapan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, yeni görev yerindeki işine sessiz sedasız başladı.

Yedi kardeşin en küçüğü Celal Kılıçdaroğlu, Devlet Su İşleri ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevlerinin ardından 2007 yılında emekli olmuş, aldığı 1350 lira aylığı yetmeyince bulmak için İzmir’e gelmişti.

Aylık 850 liraya Gaziemir İlçesi’ndeki Seydi Baba Türbesi ve Rekreasyon Alanı Projesi’nde bekçilik yapmaya başlayan, bir kulübede kalan Celal Kılıçdaroğlu, bu durumun ortaya çıkması ve çalıştıkları bölgeye çok sayıda meraklı vatandaş ile basın mensubunun akın etmesiyle izne ayrılmıştı.

Firma sahibinin de izniyle Kılıçdaroğlu Buca İlçesi’ndeki adresi gizli tutulan bir inşaatta aynı işi yapmaya başladı. Kılıçdaroğlu’nun çevresindekilere, yoğun ilgiden uzakta, sessiz sedasız işine başladığını ve bu şekilde daha mutlu olduğunu söylediği öğrenildi. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/112050711205073

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kardeş kılıçdaroğlu bekçiliği hk. - fgemak

  sayın kardeş kılıçdaroğlunun hiç gocunmaması lazım, başbakanımız sağolsun kendisi için özel dizaynlı 125 milyon dolara özel uçak aldırmış,oğluna da gemicikler aldırıyor, fakir fukara emekli de ekmek bulamaz ise pasta yesin diyor tarihi zatın dediği gibi.

  Basın yok mu basın - fyer

  Yahu benim babam da bekçi. Bitaneniz gelip haber yapmadınız; "Açlık sınırının altında paraya çalışıyor" diye. Tabi alışmışsınız yüksek mertebelerdekilerin oğullarının kızlarının da doğru orantılı şekilde mevkice yükselmesine

  Gemiciği Yok Diye Yas mı Tutmalı? - Hayal Denizi03

  Çalışmak, alın teri ile kazanmak, kariyer aramadan onurlu yaşamaktır. Gemicik sahibi olamadığı için Kılıçtaroğlu kara mı bağlasın.Hem Kemal hem kardeş Kılıçtaroğlu gurur duymalı.