Kardeş Kılıçdaroğlu göç etti!

Kardeş Kılıçdaroğlu göç etti!
Kardeş Kılıçdaroğlu göç etti!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İzmir'de bekçilik yapan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, "Yoğun ilgiden sıkıldım. İzmir'den ayrıldım, şimdi İstanbul'da iş arıyorum" dedi.

İZMİR - Kılıçdaroğlu ailesinin 7 çocuğundan en küçüğü olan Celal Kılıçdaroğlu, Devlet Su İşleri ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevlerinin ardından 2007 yılında emekli olurken; aldığı 1350 lira aylığı yetmeyince iş bulmak için İzmir’e gelmişti. Aylık 850 TL’ye Gaziemir İlçesi’ndeki Seydi Baba Türbesi ve Rekreasyon Projesi’nde bekçilik yapmaya başlayan, bir kulübede kalan kardeş Kılıçdaroğlu, olayın ortaya çıkması ve çalıştıkları bölgeye çok sayıda meraklı kişi ile basın mensubunun akın etmesiyle izne ayrılmıştı. Firma sahibinin de izniyle Kılıçdaroğlu’nun daha rahat çalışması için Buca İlçesi’ndeki adresi gizli tutulan bir inşaatta aynı görevde bulunmasına karar verilmişti.
Yeni görev yerindeki aynı işine sessiz sedasız başlayan Kılıçdaroğlu, ani kararla kentten ayrıldığını söyledi. Yeni işinin duyulmasıyla bu kararı aldığı belirtilen Kılıçdaroğlu, kendisine telefonla ulaşan basın mensuplarına, "Yoğun ilgiden sıkıldım, İzmir’den ayrıldım şimdi İstanbul ’dayım ve burada iş arıyorum" dedi. (dha/Turaç TOP)


  http://www.radikal.com.tr/112066611206665

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  soyadi - feritq

  iyi de kilicdaroglu soyadini degistirmisti kardesinin soyadinin farkli olmasi gerekmiyor mu?

  dersimi - dersimi

  Kılıçdaroğlu kendisi yarın inşaatta bekçilik yaparsa şaşırmam bir de kardeşine mi şaşırayım. Bu kafayla giderse

  Kilicdar - Fidel Cinar

  Ben anlamiyorum haber degeri nedir simdi bu adamin. Kilic dar oglunun tarpil gecmemesimi sorun anlayamadim. Bu haber biraz siparis uzerine yapilmis bir habere benziyor. Izmirde gozden irakti istanbulda kagit toplama isine falan baslarsa belki daha cok CHP nin halkcilik sosyal demokratlik reklami olur. soy ismini kullanarak isterse birsuru CHP li Alevi is adami var ona istedigi isi verir bu ne simdi. hem calismak ayip degilki.

  medya oligarşisi terörü - HARAYDIN

  Demokrasilerde haber değeri olmayan bu adamın işi demokrasinin Dsinden habersiz oligarşi ruhu tarafından elinden alınıyor. Ne bu şimdi? Bu bir işçi emeklisi, her emekli gibi geçinemiyor ve o yaşta basit bir bekçilikten medet umuyor,niye sürekli haber oluyor bu. Roma imparatorluğunun kayıp üyesi mi? Kılıçdaroğlu hanedanı prensi mi bu? Demokrasi Kılıçdaroğlu kardeşi olmak ancak abisinin kredisi ile yolsuzluk soysuzluğa kalkışırsa haber değeri olur. Bu medya linçinin medya faaliyeti sanılması neden acaba?

  BOŞ VERİN ÇALIŞMAYI EMEKLİLİGİ HAK ETTİNİZ - semi ekrem

  Bu durumunuza gerçekten üzülüyorum ekmek bulamayan bir zavallının agabeyinin varsıllıgı ve chp gibi zengin partinin başkanlıgını yapan bişrinin ahde vefa örnegi göstermiyecek kadar duyarsız olması sebebiyle içerleniyorum ya kardeşim çalışmak farzdır ekmegini avuçlarının teri ile kazan kimseye minnet etme gerçektenn