Kardeşini beklerken polis vurdu!

Bornova'daki otobüs terminalinde, bir zanlıyı yakalamak için ateş açan polis, yol kenarında bekleyen 30 yaşındaki Nihat Gülbeyaz'ı ağır yaraladı.

İZMİR - Bornova'daki otobüs terminalinde, bir zanlıyı yakalamak için ateş açan polis, yol kenarında bekleyen 30 yaşındaki Nihat Gülbeyaz'ı ağır yaraladı.
Dün saat 09.00 sıralarında İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali girişinde Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, uzun süredir takip ettikleri bir zanlıyı, Sivas'tan gelen otobüsten inerken yakalamak için operasyon başlattı. Zanlı dur ihtarına uymayınca, polis garajın en yoğun saatlerinde ateş açtı.
Kurşunlardan biri, kaldırımda kardeşi Fırat'ı bekleyen Nihat Gülbeyaz'ın karnına isabet etti. Yüzlerce kişinin gözleri önünde polis kurşunuyla yaralanan Gülbeyaz, Bornova Trafik Hastanesi'ne kaldırıldı. Bağırsakları parçalanan ve 5 saatlik ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesine kaldırılan Gülbeyaz'ın sağlık durumu ciddi. Kaçakcılık ve Organize Şuçlarla Mücadele Şubesi yetkilileri, hastaneye gelip bilgi alırken, aranan zanlı da otogar yakınlarında yakalandı.


    http://www.radikal.com.tr/8472358472350

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.