Kardeşlerin 'çamaşır makinesi' oyunu ölümle bitti

Kardeşlerin 'çamaşır makinesi' oyunu ölümle bitti
Kardeşlerin 'çamaşır makinesi' oyunu ölümle bitti
Gaziosmanpaşa'da korkunç olay. 6 yaşındaki çocuk 4 yaşındaki kardeşini çamaşır makinesine atıp ölümüne neden olduğu iddia edildi.

İSTANBUL - Küçükköy Mevlana Mahallesi 833 sokaktaki korkunç olay iddialara göre şöyle gelişti; Annesi ve babaannesinin evde bulunduğu sırada iki kardeş 4. katta bulunan evlerini balkonunda oyun oynamaya başladı.

Bu sırada 4 yaşındaki Ö.B balkonda bulunan 12 kilo yıkama kapasitesi bulunan çamaşır makinesinin içine girdi. 6 yaşındaki A.B de oyunun bir parçası olarak çamaşır makinesinin kapağını kapatıp düğmesine bastı. Yatsı namazından dönen dede, küçük torununu göremeyince korkunç olay ortaya çıktı.

Dedesinin kardeşin nerede sorusuna A.B, oyun oynarken, çamaşır makinesinin içine girdiğini söyledi. Balkondaki çamaşır makinesinin kapağını açan dede, Ö.B'yi çıkarıp, Özel Bilgi Hastanesi'ne götürdü.

Yapılan kontrolde küçük çocuğun hayatını kaybettiği belirlendi.

Polis olaydan sonra anne Fethiye B., baba Kasım B., Babaanne ve dedeyi ifadelerine başvurmak üzere Şehit Tevfik Arslan polis merkezine götürüldü.

DHA - Çağatay KENARLI


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Mevlana

  ,

  şehit

  ,

  Oyun

  ,

  Fethiye

  http://www.radikal.com.tr/113289811328982

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çocuklar. - Clear

  Reyting budalası olduk.Reklamlarda bile çocuklardan faydalanılıyor.Hem de hiç ucu bucağı düşünülmeden.Şu çocukların iştirak ettikleri çamaşır ve bulaşık makinesi reklamları kastediyorum.TV ekranlarında bunları gören çocukların hayal gücünü tahmin bile etmek,büyüklerce mümkün değil.Sonuç bu tür facialar...Bir ara da sorumsuz çizgi kahramanlarla ilgili olaylar oluyordu.Peki daha önceleri de çizgi romanlar ve beyaz eşyalar vardı.Neden bu tür facialar olmuyordu? Bir düşünün bakalım.Sakın sadece aileleri suçlayarak sıyrılmaya kalkmayın.Çocuğun aklına gelenlerin çoğu,büyüklerin aklından bile geçmez.

  NE TUHAF DEĞİLMİ - pispor

  bir çocuk tatlı mı tatlı sevimli mi sevimli.insanın temas bile edemediği kıyamadığı bir beden.bazı anne ve babaların hasretini çektikleri mini minacık bir çocuk.ve habere bakıyorum."yapılan kontroller sonucu öldüğü anlaşıldı" diyor.Evet kardeşlerin oyun olarak başlattığı bir eylem korkunç bir ölümle bitmiş.ama haberin içeriği o kadar bağnaz o kadar umarsamazlık ki inanın acı verici.bir çamaşır makinasının nasıl çalıştığını bilen herkes bunu anlayacaktır.