'Karla karışık' bayram havası

Yağışlar bayramda da etkisini sürdürecek.
Bugün: Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz yağışlı.

ANKARA - Yağışlar bayramda da etkisini sürdürecek.
Bugün: Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz yağışlı. Yağışlar, genellikle yağmur, Trakya, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Afyon, Kütahya ve Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde.
Yarın: Marmara'nın doğusu, Güney ve İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Güneydoğu Anadolu ile Doğu Anadolu'nun batısı yağışlı. Yağışlar, yağmur, Batı Karadeniz, İç Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Doğu Anadolu'nun batısında karla karışık yağmur ve kar şeklinde.
Bayramın birinci günü: İç ve doğu kesimler çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Akdeniz ile Doğu ve Güneydoğu yağışlı. Yağışların, Doğu Akdeniz ile Güneydoğu'da yağmur, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.
Bayramın ikinci, üçüncü ve dördüncü günleri: Yağışlar, Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun doğusunda devam edecek. Marmara ile yurdun iç ve doğu kesimlerinde yer yer yoğun olmak üzere sis görülecek. Hava sıcaklıkları ise bugünden itibaren biraz azalacak.