Karne kaçağı Umut bulundu

Karne kaçağı Umut bulundu
Karne kaçağı Umut bulundu
Cuma günü karnesini aldıktan sonra ortadan kaybolan Umut Demirekin, üç gün sonra bulundu.

Antalya ’da cuma günü karnesini aldıktan sonra eve dönmeyen 14 yaşındaki Umut Demirekin, bugün öğle saatlerinde Manavgat İlçesi’ne bağlı Side Beldesi’nde, yemek istemek için yanlarına gittiği tarım işçileri tarafından polise teslim edildi.

2 gündür birşey yemediğini söylemesi üzerine Umut Demirekin, polis tarafından sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Burada müdahale edilen Umut Demirekin, avukat eşliğinde alınacak ifadesinin ardından Aksu İlçesi’ndeki ailesine teslim edilecek. Umut Demirekin’in 3 günü nerede geçirdiği ise ifadesinin ardından belli olacak.

Aksu İlçesi’ndeki Cumhuriyet İlköğretim Okulu 8’inci sınıf öğrencisi Umut Demirekin, cuma günü karnesini aldıktan sonra ortadan kaybolmuştu. En son arkadaşları tarafından akşam saatlerinde görülen gençten haber alamayan ailesi polise başvurmuş baba Ramazan Demirekin "Bana akşam 17.00 sıralarında ’Umut eve gelmedi’ dediler. O saatlerde en son bir arkadaşıyla görüşmüş ve yanından ayrılmış. Arkadaşları karnesinde zayıf olduğunu görmüşler. Daha önce de karnesinde zayıf olurdu, ama hiç böyle yapmazdı. Birkaç gün önce bir arkadaşına ’Ben evden gideceğim’ gibi şeyler söylemiş. İlk defa böyle bir şey yaptı." demişti. (dha)