Kartal Belediye Başkanına yumruklu saldırı

Kartal Belediye Başkanına yumruklu saldırı
Kartal Belediye Başkanına yumruklu saldırı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı kreş açılışında Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'e yumruklu saldırıda bulunan kişi kreş çocukların da bulunduğu odada dakikalarca dövüldü

İSTANBUL - Kreş açılışı sırasında Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün bulunduğu nokta bir anda karıştı. Başkana yumruk atan saldırgana çevredekiler hemen müdahale etti. Aralarında başkanın korumalarının da bulunduğu kişiler, etkisiz hale getirilen saldırganı yumruklamaya başladı. Başkanı yumraklayan saldırgan, çok sayıda kişi tarafından yumruklanarak bir odaya sokuldu.


KREŞ ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE


Yumruklu saldırgan sokulduğu odada da dövüldü. Bu sırada bazılarının kızgın kişileri yatıştırmaya çalıştığı, ancak bunu başaramadığı görüldü. Bütün bunlar o sırada odada bulunan kreş çocuklarının gözü önünde oldu.


"POLİSİ ÇAĞIRIN"

Odada tamamen etkisiz hale getirilen saldırgan polisin çağırılmasını istedi, ama bu sırada yine kızgın kişilerin yumruklarına hedef oldu. Sonunda polis olay yerine geldi, ve başkanı yumruklayan kişiyi polis merkezine götürdü.


BABASINI KÖPEK ISIRMIŞ
Olaydan sonra polis merkezine götürülen saldırganın adınının İrfan Yücesoy olduğu, babasının bir köpek tarafından ısırılmasından ötürü şikayetçi olduğu, bu diyalog sırasında başkana yumruk attığı öğrenildi.  Belediye Başkanı Öz de Yavuz Selim Devlet Hastanesi'ne giderek darp raporu aldı ve tanımadığını açıkladığı saldırgan hakkında Yakacık Asayiş Karakolu'nda şikayetçi oldu.
(dha)


  http://www.radikal.com.tr/113025111302515

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  garip - jooma

  ya akli dengesi yerinde değil yada art niyetli yönlendirilen biri.

  İnsanlık Nerede ??* - abdullahmetin

  İlk izlediğimde aklıma ilk bu soru geldi açıkçası, daha kreşe gidecek yaşta olan küçücük çocukların önünde bir insana hayvan muamelesi yapılmış, yazık !!! Bura da belediye başkanına saldıran şahısın arkasın da durmuyorum, onun yaptığı suç belli. Ancak görünen resim şu, bu şahısa şiddet uygulanması o sanki belediye başkanına yumruk atan saldırgan değil, bu şahısa şiddet uygulayanlar saldırgan olmuş. Çok mu zordu acaba o şahısı emniyet güçlerine teslim etmek ve hakkı adalette aramak ?

  linç federasyonu. - gokhangokhan

  linç refleksi her zaman her yerde hazır. linç sporu federasyonu kurulmalı artık.

  Bitmiş bir parti... - tahoni

  Görüntüleri de seyredince anladım ki CHP hakikaten bitmiş siyasi hareket. İçinde bu tür insanları barındıran bir yapı, eskimiş, küflenmiş ve hatta çürümüştür. Sosyal Demokrat bir partinin öncülüğünü yapması gerekirken, neredeyse karşında yer alması yetmezmiş gibi, hemen hemen her gün, faşist bir partiyi aratmayacak olaylara sahne oluyor. Saldırgana şuursuzca saldıran o adam kim. Nasıl olur da İstanbul da CHP'li bir belediye başkanın yakınında olabilir. Bir kreş açılışında, ortalık çocuk ve kadın doluyken, böyle barbarca bir duruma nasıl izin verilir. Çoçukların yaşayacağı travmayı düşünmediyseniz, ortaya çıkan görüntülerin partiye vereceği zararı damı düşünemediniz. Çok ciddiyim CHP bir an önce kapatılıp dağıtılmalı. Ulasalcı denen 1920'ler den kalma kafalar MHP'ye gitmeli. Kalanlar da barışı, demokrasiyi, özgürlüğü ve adaleti içine sindirmiş, bu değerleri hiç yakışmayanların elinde alıp savunacak bir parti kurmalılar artık.

  Tencere. - Clear

  Yapılan çirkin bir harekete karşılık aynı çirkinlikte tepki ortaya konulmuş.Yakalayıp güvenlik güçlerine teslim etmek dururken,yani "herkes kendine yakışanı yapar" demek gerekirken,tencere dibin kara,seninki benden kara durumu olmuş.Özetle haklıyken haksız duruma düşmek diye buna denir.Tabi bu farkı oluşturabilmek için akl-ı selim olabilmek gerekir.Vermeyince Mabut,neylesin Mahmut?