Kaya Çilingiroğlu: Acur Ilıcalı, Müslüman numaralarını bırak!

Kaya Çilingiroğlu: Acur Ilıcalı, Müslüman numaralarını bırak!
Kaya Çilingiroğlu: Acur Ilıcalı, Müslüman numaralarını bırak!
TV 8'in yayından kaldırdığı Telegol'ün yorumcularından Kaya Çilingiroğlu Twitter'dan yaptığı açıklamalarda eski patron Günal ve yeni patron Acun için çok sert konuştu.

Radikal.com.tr - Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın TV 8'i MNG Grubu'ndan satın almasından sonra kanal çalışanlarının işten çıkartılması ve bir çok programın yayından kaldırılmasına son tepki Kaya Çilingiroğlu'ndan geldi.

'TV 8'İN BOYALI SAÇLI PATRONU SANA 12 SAAT'

TV 8'in yayından kaldırdığı Telegol'ün yorumcularından Kaya Çilingiroğlu Twitter 'dan yaptığı açıklamalarda hem Telegol ekibinin hem de kanal çalışanlarının mağduriyetine dikkat çekti. Çilingiroğlu,TV 8'in eski patronu Mehmet Nazif Günal ile yeni patron Acun Ilıcalı için sert eleştirilerde bulundu. Kanal çalışanları ile birlikte Telegol ekibinin de tazminatlarının ödenmediğini kaydeden Çilingiroğlu TV 8'in eski patronu Günal'a adeta ultimatom verdi: tv 8 in boyalı saçlı eski patronu ya sözleşmeli kovduğun insanların tazminatını ödersin yada ipliğin pazara çıkar sana 12 saat!!!!!
Programın moderatörü Serhat Ulueren de yine Twitter'dan, "Tv8 ile aramızdaki bu sorun çözülmeden ekip olarak Telegol'u yapmayı düşünmüyoruz" açıklamasını yaptı.