Kayaköy'de hem sanat hem tatil

Fethiye ile Ölüdeniz arasında boş bir Rum köyü olan Kayaköy'de 1999 yılından bu yana her yıl düzenlenen 'Kayaköy Sanat Kampı', 12 Haziran-15 Ekim tarihlerinde hem fotoğraf...

İSTANBUL - Fethiye ile Ölüdeniz arasında boş bir Rum köyü olan Kayaköy'de 1999 yılından bu yana her yıl düzenlenen 'Kayaköy Sanat Kampı', 12 Haziran-15 Ekim tarihlerinde hem fotoğraf, resim, seramik gibi sanatlarla ilgilenmek hem de doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenleri bekliyor.
Mimari yapısı, dar sokakları, kiliseleri ve çevresindeki çam ormanlarıyla ünlü Kayaköy'deki kampa katılmak isteyenler, drama ve ahşap boyama, ebru, yoga, perküsyon, salsa, kabak boyama, kilim dokuma, mozaik, fotoğraf, resim ve seramik gibi alanlarda bir hafta boyunca eğitim alıyor. Aynı zamanda kamptan her gün Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Gemiler Koyu, Soğuksu, Darboğaz, Akvaryum Koyu ve Mavi Mağara gibi farklı yerlere trekking yapılıyor.
Kamp her dönem 25 kişiyle sınırlı. Bir haftalık pansiyonda konaklama, üç öğün yemek, atölye çalışmaları ve malzemeleri, geziler ve rehberlik dahil 395 YTL, çadırda konaklama 330 YTL, kendi çadırında konaklama 300 YTL. Detaylı bilgi: www.kayasanat.com, kayasanat@yahoo.com.


    http://www.radikal.com.tr/7485777485770

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.