Kayıp ABD'li kadın için ilk ipucu "Taylan"

Kayıp ABD'li kadın için ilk ipucu "Taylan"
Kayıp ABD'li kadın için ilk ipucu "Taylan"
Beyoğlu'nda 10 gün önce ortadan kaybolan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) vatandaşı Sarai Sierra(33)'nın en son "Taylan" adında bir erkekle buluşmak için yola çıktığı belirlendi

İSTANBUL - Genç kadının iPad ’ında yapılan incelemelerde, en son 20 Ocakta öğlen saatlerinde Gmail üzerinden sohbet ettiği “Taylan" adındaki kişi ile Galata Köprüsü’nde buluşmak için sözleştiklerini tespit etti. “Taylan" adındaki kişinin Gmail’den görüşürken kendi kimliği ile mi yoksa takma bir isimle mi genç kadınla görüştüğü tespit edilmeye çalışılıyor. Galata Köprüsü üzerindeki bütün kameralar da izlenerek buluşmanın gerçekleşip gerçekleşmediği tespit edilemeye çalışılıyor. Ayrıca, “Taylan" adıyla internetten sohbet eden kişinin yazıştığı bilgisayarın İP numarası da tespit edildi. Polis ekipleri çalışmalarını bu kişiye ulaşmaya yoğunlaştırdı.(dha/Mehmet Aktaran)


  ETİKETLER:

  IPad

  ,

  İstanbul

  ,

  Gmail

  ,

  Sohbet

  ,

  genç

  http://www.radikal.com.tr/111927011192702

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  konu Amerika - ispat

  yorumlari okuyorumda; haber konusu Amerika ise yorumlar genelikle hep negatif. bir gun Cin ve Rus donanmalari Akdenize girip herkese direktifler verdiginde o zaman Amerikayi mumla arariz artik. Amerika 4x4luk bi ulke degil ama diger super guclere ve onlarin isledigin insalik suclarina bakarsak bence ABD cok cok daha iyi.

  Amerikalı - karamsar murat

  tez zamanda bulunması temennisiyle de; türkiye de 90'lardan kalma binlerce kayıp söz konusu ve hiçbir zaman öyle sol başköşe manşeti olamadılar. Amerikalı olmak varmış.