Kayıp astsubay Türkiye'ye getirildi

Kayıp astsubay Türkiye'ye getirildi
Kayıp astsubay Türkiye'ye getirildi
Suriye'de alıkonulan astsubay MİT'in başarılı operasyonu ile yurda getirildi.

RADİKAL - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kilis'te, geçtiğimiz perşembe günü kaybolan astsubay Özgür Ö.'nün MİT’in düzenlediği operasyon sonrasında Türkiye 'ye getirildiğini açıkladı.

  Twitter 'deki adresinden durumu takipçileriyle paylaşan Davutoğlu, " Suriye sınırında kaçakçılara karşı görev yaparken alıkonulan astsubayımızı az önce ülkemize getirdik. MİT’in başarılı operasyonuyla yuvasına dönmekte olan askerimize, ailesine ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Astsubayımızın ülkemize dönüşü nedeniyle milletimizin gözü aydın " ifadelerini kullandı.


  http://www.radikal.com.tr/126563712656377

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Vallahi pes ! ! ! - sonbarikat

  Isid'li "öfkeli" gencleri öfkelendirdigi icin, isid tarafindan "zorunlu misafir" tutulan askerimiz, mit'in "basarili" bir operasyonu ile alinip getirilmis... Yine , musuldan herkes kacarken, klasik türk mantalitesiyle mi desek yoksa baska bisey mi, "bize bisey olmaz" havasindaki konsolos ve 48 calisani "rehin almislar", ancak konsolosumuz, 101 gün süreyle sarji bitmeyen cep telefonuyla, ankara ile devamli haberlesmis, sonucta da yine mit tarafindan kurtarilmislar, ancak ne hikmetse, kendilerini kurtaran mit'in bu durumdan ancak 4 saat sonra haberi olmustu... Ha, bu arada amerika en elit timleriyle iki kez rehine kurtarma operasyonu düzenlemis, ikisinde de basarisiz olmuslar...Haa, efendim? Yooo, hicbisey ima etmiyorum... Niye ki? Ortada ima'lik bi durum mu var?

  "Basarili operasyon!" - user951895

  En son "MIT'in basarili operasyonu"nda ISID'in sinir kapisina biraktigi rehineler 4 saat boyunca MIT'in gelip kendilerini almasini beklemisti. Bu arada MIT cok calisip süreyi kisaltmis olabilir. Merakla bekledigimiz detaylar 1-2 gune ortaya cikar.

  ihihihi - herdem123

  Degerli Radikal takipcilerin musadesiyle yuksek sesle gulecem.... MiT calisanlarini tebrik etmek lazim... ihiihihi

  danışıklı dövüş - user921020

  miti çakma operasyonlarının dan biri . işte yine başladı ali cengiz oyunları .seçimler yaklaşınca böyle oyunlara ve göz boyamalara hazır ol türkiye.

  nerdesiniz komplocular? - gundi ghandi

  Şimdi yazmaya başlarsınız: yok zaten IŞİD'e yardım için gitmişti. görevini yaptı geri döndü falan dersiniz. komploculuk ruhunuza işlemiş

  - user386208

  Öf ne başarılı operasyonu ya. Kim kaçırdı, nasıl aldınız, ne bedel ödediniz, en başında kaçırılması nasıl mümkün oldu, o esnada mit hangi balarılı operasyondaydı bunlara cevap versene?

  - sofronitsky

  Mit, Suriye Şubesi ışid'den taze getirmiş astsubayı. Sıcak sıcak çıtır çıtır.