Kaymakamlık binasına molotoflu saldırı

Kaymakamlık binasına molotoflu saldırı
Kaymakamlık binasına molotoflu saldırı
Güngören Kaymakamlığı binasına yüzleri maskeli 3 kişi tarafından molotof kokteyli atıldı. Binanın camından içeriye düşen molotof kokteyli odada küçük çaplı yangın çıkarttı. Alevleri kaymakamlıkta görevli polis söndürdü.

İSTANBUL - Olay, saat 23.00’da Merkez Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi’nde bulunan Güngören Kaymakamlığı binasında meydana geldi. Kimliği belirsiz yüzleri maskeli 3 kişi, kaymakamlık binasının 1’inci katındaki pencerenin camını kırdıktan sonra içeriye molotof kokteyli attı.

Saldırı sonrası odada bulunan sandalyeler alev aldı.

POLİS BİNANIN YANMASINI ÖNLEDİ
Binada görevli polis memuru yangını fark ederek, durumu telsizden merkeze bildirdi. Yangına ilk müdehaleyi yapan polis, binanın yanmasını önledi. Olay yapıldı. Yangının söndürülmesiyle yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiyenin kontrollerinin ardından duman tahliyesi Olay Yeri İnceleme ve Bomba İmha Uzmanları binada çalışma yaptı.

Polis, binadaki incelemelerinin ardından kayıplara karışan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

DHA - İhsan YALÇIN / Çağatay KENARLI


  http://www.radikal.com.tr/112147911214792

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bu olayları yapanları lanetliyorum - semi ekrem

  Barış sürecini engellemek için elinden gelen her türlü çabayı sarf eden bazı marjinal gruplara bir çift sözüm var kürtler barışa inanıyor ve kendi çıkarlarınız için onları kullnma miadı sona erdi pkk ve bdp imralı barışa giden yola adım attılar bu yüzden çabalarınız heba ile neticelenecek yerinizde olsam bu gibi kabul edilemez saldırıları bırakır barışın yanında olurum

  yazıklar olsun - himone

  elde molotofla araba kundaklayıp, binaları ve dükkanları ateşe verenlere yazıklar olsun. hala bu tür insanlara destek verenler var...