Kaza sonrası kaza: İki ölü, altı yaralı

Trafik kazası sonrası yola inen sürücü ve yolcuların arasına kamyon daldı. İki kişi öldü, biri ağır altı kişi yaralandı. Ölen sürücünün bugün birliğine teslim olacağı, ölen yolcununsa Almanya'dan dönüp ayağının tozuyla kaza yapan araca bindiği anlaşıldı.

İSTANBUL - Trafik kazası sonrası yola inen sürücü ve yolcuların arasına kamyon daldı. İki kişi öldü, biri ağır altı kişi yaralandı. Ölen sürücünün bugün birliğine teslim olacağı, ölen yolcununsa Almanya'dan dönüp ayağının tozuyla kaza yapan araca bindiği anlaşıldı.
Olay dün 01.30 sularında Haliç Köprüsü çıkışında meydana geldi. Çağlayan yönüne giden 21 yaşındaki Volkan Alçevre direksiyon hâkimiyetini yitirince 'bariyerlere çarptı. Burak Onur idaresindeki otomobil de duramayarak Alçevre'nin kullandığı araca arkadan vurdu. Her iki araçta maddi hasar meydana geldi.
Burak Onur'un kullandığı otomobilden inen Kadir Tepe'yle, diğer aracın sürücüsü Volkan Alçevre trafik ekiplerini çağırıp yol üzerinde konuşmaya başladı.
Bu sırada, aynı yönde gitmekte olan Süleyman Özoğlu'nun kullandığı kamyon, kaza sonrası yol kenarında bekleyen iki otomobille, yol üzerindeki Tepe ve Alçevre'ye çarptı. Volkan Alçevre ve Kadir Tepe olay yerinde öldü. Alçevre'nin kullandığı otomobildeki Ahmet Mangal, Muhammet Mangal, Ufuk Aykın, Bilgin Gürsel ve Cem Aytar ile diğer otomobildeki İsmail Yıldırım da yaralandı. Kamyon sürücüsü Süleyman Özoğlu kazanın ardından polis merkezine giderek teslim oldu.
Biri yeni gelmişti, diğeri bugün gidecekti
Ölen sürücü Volkan Alçevre'nin askerden ailesinin yanına izne geldiği ve bugün yeniden birliğine teslim olacağı, özel bir şirkette çalışan Kadir Tepe'ninse o gün Almanya'dan döndüğü ve arkadaşları tarafından Atatürk Havalimanı'ndan alındığı öğrenildi.