Kazazede bebeği sağlık memuru dizlerinde uyuttu

Kazazede bebeği sağlık memuru dizlerinde uyuttu
Kazazede bebeği sağlık memuru dizlerinde uyuttu
Sakarya'da ailesiyle birlikte geçirdiği trafik kazasının ardından hastaneye getirilen ve sağlık durumu iyi olduğu belirlenen bebeği hastanede görevli sağlık memuru Ergin Gemikoz dizinde sallayarak uyuttu.

ADAPAZARI - Sakarya'da Kurban Bayramı 'nın ikinci günü çekilen fotoğrafı Sakarya Toyota -Sa Hastanesi'nde görevli anestesi uzmanı Gökhan Bölükbaşı habercilerle paylaştı. Bölükbaşı, fotoğrafın hikayesini şöyle anlattı:
"Bayramın ikinci günü Sakarya bölgesindeki kazanın ardından hastanemize bir ailenin 4 ferdi getirildi. 3'üne hastanemizde doktorlarımız tarafında müdahale yapılıyordu, durumu iyi olan en minik olanıyla ise sağlık memurumuz Ergin Gemikoz ilgilendi. Sağlık memurunun çocuğu mama verip, dizinde sallayarak uyutmaya çalışması beni etkiledi. Sağlıkçılara uygulanan şiddetin her geçen gün arttığı bu günlerde hiç kimseden takdir beklemeden kapalı kapılar ardında yüreğinin tüm şefkatini hayatında ilk kez gördüğü ve belki de bir daha hiç görmeyeceği bir bebeğe göstermesi, sağlıkçıların insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor." (Zafer TOKUŞ/DHA)